סבב מנויים חדש ברשת מלונות פתאל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
רשת המלונות הודיעה על סבב מינוייים לחודשי אוקטובר-נובמבר 2019 במלונות הרשת ברחבי הארץ

רשת מלונות פתאל הודיעה על סבב מינויים לחודשי אוקטובר-נובמבר, במלונות הרשת בכל רחבי הארץ. הכירו את המינויים החדשים:

חודש אוקטובר 2019:

קרן גנון. צילום: יח”צ פתאל

קרן גנון מונתה לתפקיד מנהלת אגף הויטליס בארמונות הרודס אילת. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כסגנית מנהל מחלקת מזון ומשקאות של המלון ובתשע השנים האחרונות כיהנה בתפקיד מנהלת קבוצות וכנסים של המלון.

 

עדי ז’אנו. צילום: יח”צ פתאל

עדי ז’אנו מונתה לתפקיד סמנכ”לית מלון לאונרדו קלאב ים המלח. עדי, בוגרת תכנית פיתוח ניהולית במלונות אילת ועתודת מנכ”ל החברה, כיהנה בשנה וחצי האחרונות כמנהלת אגף הויטליס בארמונות הרודס אילת. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כסמנכ”לית חברת הבידור של רוני אטיאס.

 

ברטה בורוכוב. צילום: יח”צ פתאל

ברטה בורוכוב מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו קלאב אילת. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כחברת צוות מחלקת האירועים של ארמונות הרודס אילת, מנהלת ערב במלון U סאנרייז קלאב אילת ובתפקידה האחרון כסגנית מנהלת מחלקת הקבלה של מלון U סאנרייז קלאב אילת.

 

סרגי גרינברג. צילום: יח”צ פתאל

סרגיי גרינברג מונה לתפקיד מנהל מחלקת מזון ומשקאות של מלון לאונרדו קלאב ים המלח. בין תפקידיו הקודמים כיהן בתפקיד מנהל מחלקת מזון ומשקאות של מלונות מרידיאן אילת SUITES) Uלשעבר), קראון פלאזה אילת ובשלוש השנים האחרונות כמנהל מחלקת מזון ומשקאות של מלון לאונרדו קלאב אילת.

 

אנדריי פרלובסקי. צילום: יח”צ פתאל

אנדריי פרלובסקי מונה לתפקיד מנהל מחלקת משק הבית של מלון לאונרדו קלאב ים המלח. אנדריי מצטרף לחברה מרשת מלונות רימונים בה כיהן כמנהל מחלקת משק הבית של מלון סנטרל פארק אילת ובשלוש השנים האחרונות בתפקיד מנהל מחלקת משק הבית של מלון רימונים נפטון אילת.

 

איציק דזנאשווילי. צילום: יח”צ פתאל

איציק דז’נאשווילי מונה לתפקיד מנהל מחלקת שרותי המטבח של מלון לאונרדו קלאב ים המלח. בין תפקידיו הקודמים כיהן בתפקיד מנהל מחלקת שרותי המטבח של מלון U סאנרייז קלאב אילת ובשנה וחצי האחרונות כמנהל מחלקת שרותי המטבח של מלון הרודס תל אביב.

 

ירדן ארד. צילום: יח”צ פתאל

ירדן ארד מונתה לתפקיד מנהלת האירועים של מלון הרודס הרצליה. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כנציגת מכירות אירועים של מלון קראון פלזה סיטי סנטר תל אביב ובארבע וחצי השנים האחרונות כמתאמת מכירות אירועים של מלון ממילא ירושלים.

 

 

חודש נובמבר 2019:

אילונה דחיס. צילום: יח”צ פתאל

אילונה דחיס מונתה לתפקיד סמנכ”ל אגף החדרים של מלון הרודס הרצליה. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כמנהלת מחלקת משק הבית של מלון דניאל הרצליה (רשת טמרס) ,מנהלת מלון ספא שיזן הרצליה (רשת טמרס) ובחמש השנים האחרונות כסמנכ”לית תפעול של מלון דן פנורמה ירושלים (רשת מלונות דן).

 

אורי בניהו. צילום: יח”צ פתאל

אורי בניהו מונה לתפקיד מנהל מחלקת הקבלה של מלון הרודס הרצליה. בשנה האחרונה כיהן אורי בתפקיד ממלא מקום מנהל מחלקת הקבלה של המלון, בין תפקידיו הקודמים כיהן כסגן מנהל מחלקת הקבלה של המלון וכאחראי משמרת במחלקת הקבלה של מלון לאונרדו פלאזה נתניה. אורי נמנה על בוגרי תכנית יוצרים עתיד של החברה.

 

גלית מילוא. צילום: יח”צ פתאל

גלית מילוא מונתה לתפקיד מנהלת קשרי אורחים של מלון NYX הרצליה. בין תפקידיה כיהנה כמנהלת הזמנות במלון רמדה רנסנס בירושלים ובמלון שרתון ירושלים, בחמש השנים האחרונות כיהנה כמנהלת מכירות והזמנות במלון השרון, הרצליה.

 

ירדן צפורי. צילום: יח”צ פתאל

ירדן צפורי מונתה לתפקיד מנהלת משאבי אנוש של מלון לאונרדו בוטיק רחובות. וזאת בנוסף לתפקידה הנוכחי כמנהלת משאבי אנוש של מלון NYX תל אביב. ירדן מחליפה בתפקיד את רבקה מכלו אשר פרשה לגמלאות לאחר שנים רבות של עבודה בחברה.

 

יפית נעים. צילום: יח”צ פתאל

יפית נעים מונתה לתפקיד סמנכ”לית אגף החדרים של מלון הרודס תל אביב. בשנתיים האחרונות, כיהנה יפית בהצלחה רבה בתפקיד מנהלת אגף החדרים של המלון, בין תפקידיה הקודמים כיהנה כמנהלת מחלקת הקבלה של המלון ולפני כן כמנהלת מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו פלאזה אשדוד. יפית נמנית על משתתפי עתודת מנכ”ל החברה.

 

מרואן מלאק. צילום: יח”צ פתאל

מרואן מלאק מונה לתפקיד צ’יף סטיוארט של מלון הרודס תל אביב. בין תפקידיו הקודמים כיהן כצ’יף סטיוארט של מלון קראון פלזה אילת, כצ’יף סטיוארט של אשכול מלונות רויאל ריזורט ולאונרדו פריולג’אילת ובשנה האחרונה כצ’יף סטיוארט מלון אלמא בזכרון יעקב.

 

ילנה פרידמן. צילום: יח”צ פתאל

ילנה פרידמן מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת הקבלה של מלון הרודס תל אביב. בין תפקידיה כיהנה כמנהלת קשרי אורחים ולשכת מנכ”ל של מלון לאונרדו ביץ’ תל אביב, מתאמת קבוצות של מלון הרודס תל אביב, מנהלת מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו בוטיק תל אביב ובתפקידה האחרון כמנהלת NYX אביב ובהמשך מנהלת מחלקת הקבלה של מלון קבוצות של המלון. ילנה נמנית על בוגרי תכנית יוצרים עתיד של החברה.

 

אירנה אנק. צילום: יח”צ פתאל

אירנה אנק מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת משק הבית של מלון לאונרדו ארט. בין תפקידיה כיהנה כמנהלת קומות במחלקת משק הבית של מלון רויאל ביץ’תל אביב, סגנית ובשנתיים האחרונות כמנהלת מחלקת משק 22 מנהלת מחלקת משק הבית של מלון רוטשילד הבית של מלון בוטיק ווסט בתל אביב.

 

דגנית פיניאן ילוביצקי. צילום: יח”צ פתאל

דגנית פיניאן ילוביצקי מונתה לתפקיד מנהלת משאבי אנוש של מלון לאונרדו פלאזה ים המלח. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כראש תחום פיתוח ארגוני בחברת פלאפון, מנהלת מרכז מבקרים “השער לנגב” באר שבע , ביוני 2019 הצטרפה דגנית לחברה וכיהנה כעתודאית לתפקיד ניהול משאבי אנוש.

 

טיגרן אסליקיאן. צילום: יח”צ פתאל

טיגרן אסליקיאן מונה לתפקיד סמנכ”ל מלון לאונרדו פלאזה אילת. בין תפקידיו הקודמים כיהן כמנהל מחלקת מזון ומשקאות במגוון מלונות רשת ישרוטל באילת, ביניהם: מלון רויאל גארדן ומלון ספורט. בשנתיים האחרונות מכהן בהצלחה רבה בתפקיד מנהל מחלקת מזון ומשקאות של המלון.

 

רותם כהן. צילום: יח”צ פתאל

רותם בן דוד כהן מונתה לתפקיד מנהלת אגף הבוטיק בארמונות הרודס אילת. רותם החלה את דרכה בחברה במלון לאונרדו פלאזה אילת כמנהלת קבוצות ובהמשך מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת הקבלה בו כיהנה בהצלחה רבה בחמש וחצי השנים האחרונות. רותם נמנית על בוגרי עתודת שיווק ומכירות.

 

שני ואנונו. צילום: יח”צ פתאל

שני ואנונו מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת מזון ומשקאות של מלון לאונרדו קלאב אילת. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כסגנית מנהל מזון ומשקאות של מלונות: רימונים אילת, נירוונה אסטרל אילת ובשלושה חודשים האחרונים כמנהלת מחלקת מזון ומשקאות של מלון לאונרדו פריולג’אילת.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.