“לא זאת הכלה לה ציפינו אחרי הקפאה והמתנה של מעל חמישה חודשים לפתיחת השמיים”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך הגיבה מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות על ההחלטה לאפשר טיסות החל מהשבוע הבא לבולגריה, קרואטיה ויוון בלבד. רונן קרסו סמנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות: "מדובר באחיזת עיניים"
החל מיום ראשון טיסות ליוון
"600 איש בשבוע ליוון זה שמים סגורים". צילום: פספורטניוז

לאחר ההודעה היום (ה’) על סיכום בין משרדי החוץ של ישראל ויוון שיאפשר ל-600 תיירים ישראליים, בהתאחדות סוכני הנסיעות קיבלו את ההודעה באכזבה.

טלי לאופר, מנכ״לית התאחדות משרדי הנסיעות: “עם כל השמחה על תחילתה של יקיצת משרדי הממשלה בנושא הקריטי הזה, לא זאת הכלה לה ציפינו אחרי הקפאה והמתנה של מעל חמישה חודשים לפתיחת השמיים. ממשלת ישראל זורה חול בעיני הציבור עם סיסמאות שטרם נוצק אליהן תוכן ממשי, ומשאירה מאות אלפי משפחות של אנשי ענף התיירות והתעופה ללא פרנסה. טיסות לבולגריה, קרואטיה ויוון (600 נוסעים בשבוע) אין משמעותן ״שמיים פתוחים״ באמת. ללא הסכמים בילטראליים רחבי היקף תמשיך ישראל להיות מנותקת מהעולם והתיירות והקשר העיסקי ממנה ואליה יישארו בגדר זיכרון נמוג ונעלם”.

רונן קרסו, סגן יו”ר התאחדות משרדי הנסיעות הגיב להחלטה ואמר: “לצערנו הרב, כפי שהתרענו אכן גם כעת “פתיחת השמיים” היא לא יותר מצמד מילים חסרות תוכן ומשמעות. מדובר באחיזת עיניים – 600 איש בשבוע ליוון זה שמים סגורים. עצוב שאחרי ששה חודשי המתנה ,עיכובים ,שולחנות עגולים, הבטחות ומתווים זו התוצאה. באותה מידה יכלו גם להצמיד מאבטח לכל נוסע. מדיניות התעופה של ישראל היא כניעה מוחלטת לקורונה ולא חיים לצד הקורונה. צריך לפתוח מייד את נתב”ג באופן אחראי ורציני ולאפשר לישראל לחזור להיות חלק מהעולם.”לאחר

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על ““לא זאת הכלה לה ציפינו אחרי הקפאה והמתנה של מעל חמישה חודשים לפתיחת השמיים””

  1. קרסו אתה צריך להגיד תודה שלפחות פתחו חלקית, אף מדינה לא מוכנה לקבל אותנו

  2. הכל הוא אינטרס פוליטי של ממשלת ישראל. תמוה מדוע לא ניתן לצאת מהארץ עם דרכון ישראלי בעיקר אם הדבר כרוך בבדיקת קורונה שלילית. לממשלה יש אינטרס לרצות את ענף המלונאים הישראלים הג’ובים מחירים מופקעים יחסית לאותה רמה בחו”ל. לא ייתכן שמעבר הגבול לסיני יהיה סגור וישראלים יטוסו לטורקיה וממנה לסיני הירוקה. להעמיד לדין את כל האחראים!!!! אולי אם תתגבש תביעה נגד הממשלה המושחתתת שלנו נוכל סוף סוף לנצח את הביורוקרטיה והסירבול הקיים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.