מתיחות בטחונית? 200 סוכני נסיעות אמריקאים הגיעו לישראל לכנס ייחודי

כ-200 סוכני נסיעות מובילים מארצות הברית עורכים בימים אלו סיור תיירותי ברחבי ישראל, ביוזמת משרד התיירות. אמיר הלוי: "הכנס התקיים כמתוכנן עם התאמות מינוריות בהתאם להנחיות פיקוד העורף"

תיירים בקבוצהצילום: shutterstock

ביום ראשון האחרון (10.11.19), נפתח כנס ASTA בישראל לסוכני תיירות בכירים מארה"ב ביוזמת משרד התיירות.

כ-200 האורחים, שהספיקו להיפגש עם סוכנים ישראלים ולטייל בארץ, הופתעו מהאזעקות שנשמעו ברחבי גוש דן, אך הם לא נתנו לעניין להפריע להם לחוות את המוצר התיירותי של תל אביב והמשיכו את הסיורים המתוכננים כסדרם.

ביום ד' הגיעו הסוכנים לירושלים. גם בכירים מהמטה הבינלאומי של אמריקן איירליינס נחתו השבוע בישראל במטרה לחזק את הקשרים עם תעשיית התיירות הישראלית, לקראת השקת הטיסה הראשונה של החברה מדאלאס לת"א, בתחילת 2020.

 

סוכני הנסיעות האמריקאים על רקע העיר ירושלים. צילום: יח"צ

 

במהלך ביקורם בשוק מחנה יהודה פגשו הסוכנים האמריקאים את אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות שאמר: "כנס מוצלח וחשוב זה התקיים סביב מציאות ביטחונית מורכבת והוכיח שהתיירות כיום פחות רגישה ומושפעת למצבים מורכבים מכיוון שהטרור קיים בעוד מקומות. הכנס התקיים כמתוכנן עם התאמות מינוריות בהתאם להנחיות פיקוד העורף. השוק האמריקאי מהווה נדבך מרכזי בתיירות לישראל וקיימת התפתחות גדולה בטיסות ישירות מיעדים חדשים מארה"ב לישראל והכנס תרם להגברת השיתוף פעולה סביב תל אביב ומותגי התיירות הנוספים".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה