סוכני הנסיעות הישראליים מככבים בתחרות בינלאומית

אלפי סוכנים מכל רחבי העולם השתתפו בתחרות הגרלה של חברת הנופש העולמית רויאל קריביאן, סוכנויות הנסיעות בישראל קטפו חלק לא קטן מהפרסים שחולקו

מפגש פסגה. צילום: רויאל קריביאן

חברת השייט רויאל קריביאן הינה חברת שייט עולמית אשר משווקת חופשות ברחבי האיים הקאריביים. במסע לעודד את סוכני הנסיעות והסיטונאים ברחבי העולם, פתחה החברה בתחרות עולמית בין כל ספקיה המוכרים את מוצריה באיים הקאריביים לרבעון הראשון של 2019. במסגרת התחרות הוגרלו 10 מכשירי אייפד חדישים מבין אלפי סוכני מכירות מכל רחבי העולם אשר מכרו חופשות שייט על האניות המפוארות והחדשניות של חברת רויאל קריביאן באיים הקאריביים.

קרוב ל-10,000 ישראלים נהנים בכל שנה מחופשות שייט באיים הקאריביים על אוניות הענק של חברת רויאל קרייבאן, אשר מציעה מבחר מסלולי הפלגה בכל רחבי העולם בכל העולם ולכל יעד אפשרי, אבל אחד היעדים הנחשקים ביותר על ידי הקהל הישראלי בפרט הוא כמובן האיים הקאריביים.

 

צילום: רויאל קריביאן

 

חברת סנורמה נציגת המכירות הבלעדית בישראל של חברת השייט רויאל קריביאן, לקחה חלק בתחרות ומתוך כלל האייפדים שהוגרלו, הסוכנים שהזמינו דרך חברת סנורמה זכו בשני אייפדים חדישים.

חברת סנורמה גאה לברך את הזוכים המאושרים בחברת קשרי תעופה וחברת גולדן טורס. משה לוי מקדם המכירות של חברת סנורמה הגיע לחברת קשרי תעופה להעניק את הפרס לסוכן החברה אדריאן אקסברד.

 

משה לוי, מקדם המכירות של סנורמה, מעניק לאדריאן אקסברד מקשרי תעופה את הפרס. צילום: סנורמה

 

נושאים שמוזכרים בידיעה