שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

סוכני נסיעות מאיימים להפגין ולעתור לבג"ץ כנגד הממשלה

בשלב זה, רגע לפני יישום דרכי פעולה, סוכני הנסיעות ממתינים לראות מה תהיה תשובתו של ראש הממשלה, נפתלי בנט, לבקשתם לפצות את ענף הנסיעות בעקבות קריאתו לישראלים שלא לנסוע לחו"ל. התאחדות סוכני הנסיעות: ״הממשלה צריכה לקחת בחשבון את ההשלכות הקשות של הכרזות כאלה"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הפגנת עובדי ענף התיירות
צילום: 123rf

סוכני נסיעות vs ראש הממשלה, נפתלי בנט: מאיימים להפגין ולעתור לבג"ץ כנגד הממשלה בעקבות קריאותיו (פעמיים) של בנט לישראלים שלא לטוס לחו"ל. "לא ייתכן שרה"מ יגדע לחלוטין באבחת משפט את סלע פרנסתנו", טוענים בימים אלה נציגי הסוכנים. 

בשלב זה, סוכני הנסיעות ממתינים לראות האם וכיצד ישיב ראש הממשלה למכתב חריף ששיגר קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות לרה"מ ובו הוא מבקש מבנט לקיים פגישה דחופה עם ראשי ענף הנסיעות זאת כאמור, לאחר שרה"מ קרא פעמיים לציבור הישראלי שלא לטוס לחו"ל בגלל נגיף הקורונה.

בענף הנסיעות זועמים על ראש הממשלה ובהתאם לתגובתו של בנט, יקבלו החלטה כיצד לפעול. בענף טוענים כי הפעם אין כוונה לעבור בשתיקה על הדברים ויש הסבורים שיש לנקוט בפעולות תגובה עם הרבה רעש כדי שבממשלה יתחילו לספור את הענף שנפגע יותר מכל ממגפת הקורונה.

במכתבו לרה"מ כתב קרני בין השאר כי, "מרגע שהתפרסמו דבריו של אדוני, הוצף ענף הנסיעות והתיירות באלפי שיחות שכל מטרתן אחת, לבטל את מעט ההזמנות שבוצעו ובזאת לסתום את הגולל על יכולתם של משרדי הנסיעות לנסות ולהרים ראש לשאיפה קטנה מעל פני המים הטובעניים בהם הם משכשכים. לא ייתכן כי ראש הממשלה יגדע לחלוטין באבחת משפט את סלע פרנסתנו ללא לציין מיד. בבירור. ובשפה שאינה משתמעת לשתי פנים כי הוא לוקח אחריות על כל אותם מתפרנסים שאיבדו את מטה לחמם כתוצאה מהחלטות המדינה ומקריאתו. ״הממשלה צריכה לקחת בחשבון את ההשלכות הקשות של הכרזה שכזו״.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

7 תגובות

  1. די עם האיומים האלה כבר!! להגיש בג"ץ היום!!!
    אין לאדון ראש הממשלה שום זכות בעולם להפלות את ענפי התעופה והתיירות אל מול שאר הענפים במשק!! לא ייתכן שכל ההתנהלות במדינה ממשיכה כרגיל ורק הענפים האלו נחנקים! 1000 נדבקים ביום לא מגיעים מחול! הם מגיעים מתוך המדינה ועדיין הכל מתנהל כרגיל!
    ראש הממשלה טרח להיפגש עם בעלי האולמות שעבדו בכח מלא לא מעט בשנה וחצי האחרונים לפני שטרח להיפגש עם הענפים שהוא פשוט הורג בהינף משפט!
    שום דבר בארץ לא עובד עם איומים ולא במכתבים. רק בגץ! היום!

  2. הכל טוב גם ככה אף אחד לא מקשיב לנבט ..הוא לא נבט עדיין..
    נ.ב קודם שלפיד יישאר בבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.