שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

עקב הסנקציות על בלארוס ע"י האיחוד האירופי: סוכני הנסיעות נקראים שלא להעביר כסף לחברת BELAVIA

ההודעה על השעיה המיידית של חברת התעופה מגיעה עקב סנקציות שהוטלו על בלארוס על ידי האיחוד האירופי, שהחליט על נקיטת צעדים חריפים נגד חברת התעופה הלאומית מבלארוס
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צילום: 123rf

חלק מסוכני הנסיעות בישראל, הופתעו בימים האחרונים מאי יכולתם לבצע פעולות במסלקה של חברות התעופה ה-BSP, כמו כן ב-GDS, עבור חברת התעופה הלאומית של בלארוס, BELAVIA.
מסתבר, כי ארגון התעופה הבינלאומי, יאט"א שלח בימים האחרונים חוזר לסוכנים בהם מצויין כי: "בימים האחרונים אנו מקבלים פניות מסוכנים לגבי אי יכולת של סוכני הנסיעות לבצע פעולות. בעקבות זאת, אנו מבינים שסוכנים לא פתחו את ההודעה שנשלחה אליהם ב-4.12.22, ובה הודעה על השעיה מיידית של חברת התעופה עקב סנקציות שחלו על בלארוס על ידי האיחוד האירופי".
ההנחיה מגיעה לאור התנהלות המנהיג הבלארוסי, הנשיא אלכנסדר לוקשנקו, בעקבותיה החליטו באיחוד האירופי בנקיטת צעדים חריפים נגד חברת התעופה הלאומית מבלארוס.

כאמור, בעקבות זאת, לכן לא תהיה התחשבנות עם חברת התעופה הממשלתית, וסוכני הנסיעות בישראל נקראים שלא לזכות ולא לחובה עבור מכירות נובמבר.

ביאט"א מבקשים מהסוכנים: "אין להעביר כל תשלום עבור מכירות כרטיסים, ואין לקחת כל החזרים הכלולים בדוח ההתחשבנות".

בחודש נובמבר היו על טיסות BELAVIA מנתב"ג ולמיסק בירת בלארוס לנתב"ג, 1,756 נוסעים. מתחילת השנה היו בטיסות החברה  בקו תל אביב -מינסק, 25,153 נוסעים.

כזכור, בחודש מאי האחרון, 27 מדינות האיחוד האירופי, יצאו בקריאה למדינות אירופה להימנע מלטוס בשמיים האוויריים של בלארוס, לאחר שמטוס של חברת ריינאייר הוכרח לנחות במינסק תוך כדי שהוא מלווה במטוסי מיג צבאיים של חיל האוויר של בלארוס. באיחוד האירופי כינו את המהלך של לוקשנקו כמעשה חטיפה, וזאת כדי להביא פעיל אופוזיציה של המשטר שהיה במטוס באותה עת.

מינסק, בירת בלארוס. צילום: 123rf

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.