סוף שבוע מוזיקלי בדן פנורמה אילת

מלון דן אירח בסופ"ש האחרון את ברי סחרוף, קרן פלס ואמיר דדון במסגרת סוף שבוע מוסיקלי לכ-500 מאורחי המלון וחברי מועדון דן

דן פנורמה, אילת. צילום: 123rf

ליאור מוצ'ניק, מנכ"ל מלונות דן באילת ומורן לוי עמר, מנכ"לית מלון דן פנורמה אילת אירחו את ברי סחרוף, קרן פלס ואמיר דדון במסגרת סוף שבוע מוסיקלי מיוחד במלון דן פנורמה אילת לחברי מועדון e-dan של הרשת.

במהלך סוף השבוע האחרון, 500 אורחי מלון דן פנורמה באילת נהנו ממופעים חיים ומיוחדים ומסיבות שהתקיימו באולמות המלון של מיטב האמנים המובילים במוסיקה הישראלית ביניהם: ברי סחרוף, מופע של קרן פלס שאירחה את הזמר אמיר דדון לצד מופע סטנד אפ של ארז שלם.

 

ליאור מוצ'ניק, דיצה בן משה ברי סחרוף, ומורן לוי עמר. צילום: אייל רבינוביץ

 

בנוסף, במהלך הסופ"ש לצד מוסיקה וחגיגה קצבית יוצעו לאורחים פינוקים קולינריים של אוכל ישראלי בניצוח אסף בוזגלו שף המלון וצוותו יחד עם שפים נוספים ממלונות הרשת.

מורן לוי עמר, מנכ"לית המלון קיבלה את פניהם של כל האומנים בהגיעם למלון, ערכה להם סיור אישי, הראתה להם את האולם בו הם יופיעו וליוותה אותם לסוויטות שהוכנו במיוחד עבורם.

מורן לוי עמר: "אני שמחה לראות כאן את כל חברי המועדון הנאמנים שלנו מגיעים כל פעם מחדש ואני יכולה להבטיח לכם שתחת ניהולי המסורת המדהימה הזאת של סופ"שים מוסיקליים במלון תמשיך להתעצם ובעיקר להפתיע אתכם … תהנו!"

ליאור מוצ'ניק, הודה לחברי המועדון שהגיעו והוסיף: "בהזדמנות חגיגית זאת אני שמח לספר לכם על ההתרחבות של הרשת באילת וההצטרפות של מלון נפטון למשפחת דן."

 

אמיר דדון, מורן לוי עמר וקרן פלס. צילום: אייל רבינוביץ

 

נושאים שמוזכרים בידיעה