סופת שלגים גם באוסטריה וגרמניה: שיבושי תנועה באוויר וביבשה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מזג אוויר קיצוני באזורים נרחבים במרכז אירופה ובצפונה גורם לשיבושים בתנועת המטוסים, לחסימת כבישים, להפסקה בתנועת הרכבות ולתאונות קטלניות עקב מפולות שלגים. 3 גולשי סקי נהרגו במפולת שלגים באוסטריה וגולשת נהרגה בדרום בוואריה סמוך לגבול אוסטריה

כפי שפרסמנו הבוקר, השלג הכבד בצפון אירופה משבש את תנועת המטוסים בהולנד ובפינלנד, אך גם באזורים נרחבים במרכז אירופה, באוסטריה ובגרמניה וגם בשווייץ, סופת השלגים משבשת את תנועת הרכבות, גורמת לחסימת כבישים וגובה קרבנות בנפש כתוצאה ממפולות שלגים.

עפ”י תחזית מזג האוויר, גם בימים הקרובים צפוי שלג כבד ברחבי אוסטריה, והרשויות הכריזו על כוננות מיוחדת של יחידות חילוץ והליקופטרים.

ביומיים האחרונים 3 גולשי סקי נהרגו במפולת שלגים באוסטריה וגולשת צעירה נהרגה בדרום בוואריה סמוך לגבול אוסטריה. כמו כן, במרכז אוסטריה נתגלו גופות של צעיר וצעירה, שניספו בטיול בשלג, וצוותי חילוץ בעזרת כלבי גישוש מחפשים אחרי שני נעדרים נוספים, ואילו בגרמניה בעיירה וקסברג ובשווייץ במחוז אורי ניספו גבר ואישה במפולות שלגים.

דרך האלפים Hochkar באוסטריה וכל אתרי הסקי באזור נסגרו עקב סכנה של מפולות שלגים, ואף התושבים והמבקרים התבקשו לפנות את האזור עד סוף היום.

שלטונות אוסטריה פרסמו אזהרה לכל גולשי הסקי בכל האתרים במדינה: לא לחרוג מהמסלולים המסומנים ולא לנסוע ברכב אלא רק בשעת צורך.

גם בחבל בוואריה בדרום גרמניה הרשויות נאלצו לסגור כבישים ולהפסיק חלק מתנועת הרכבות עקב השלג הכבד, והצפי הוא שהסופה תימשך גם בימים הקרובים.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה