סינגפור איירליינס: הטיסה הארוכה בעולם תמריא ב-9 בנובמבר

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה הסינגפורית תשוב לנמל התעופה JFK ניו יורק, ומעתה בטיסה ישירה, שתהיה ארוכה ב-4 ק"מ מהטיסה שלה לנמל התעופה ניו יורק ליברטי
סינגפור איירליינס
צילום: 123rf

החל מה-9 בנובמבר סינגפור איירליינס תפעיל את הטיסה המסחרית הסדירה הארוכה בעולם – בין נמל התעופה צ’אנגי בסינגפור לנמל התעופה JFK ניו יורק.
סינגפור איירליינס כבר טסה בעבר ל-JFK, אך היא עצרה בשדה התעופה פרנקפורט (FRA) בגרמניה, לפני שנחתה סופית בתפוח הגדול.
הטיסה הישירה החדשה תעקוף את טיסת סינגפור איירליינס מסינגפור לשדה התעופה הבינלאומי ניוארק ליברטי (EWR), שעד עתה נחשבה לטיסה המסחרית הארוכה בעולם, ותהיה ארוכה ממנה ב-4 ק”מ בלבד.
חברת התעופה תפעיל את הקו החדש במטוס איירבוס A350-900, עם 42 מושבים במחלקת עסקים, 24 מושבים במחלקת פרמיום ו-187 מושבים במחלקת תיירים.
“הפעלת הטיסה לנמל התעופה הבינלאומי JFK תאפשר לסינגפור איירליינס להתאים טוב יותר תמהיל של תנועת נוסעים ומטענים בשירות לניו יורק במציאות התפעולית הנוכחית”, הצהירה חברת התעופה.
“למרות התקופות המאתגרות בענף התעופה, יש כמה סימנים לאופטימיות בנוגע להתאוששות התעופה”, אמר סגן נשיא חברת התעופה, לי ליק חסין, והוסיף: “אמצעי הבריאות והבטיחות החזקים על המטוסים, כולל בדיקות, רק מגבירים את אמון הנוסעים”.
בעבר, כאמור, תואר הטיסה הארוכה בעולם הוענק לטיסה SIN-EWR של חברת התעופה, שנמשכה 18 שעות ו-25 דקות. טיסת SIN-JFK, למרות שתהיה מעט ארוכה יותר, תהיה מהירה יותר, עם זמן נסיעה כולל של 18 שעות ו-5 דקות. עם זאת, הנסיעה בכיוון ההפוך, מהחוף המזרחי של ארה”ב, תימשך 18 שעות ו-40 דקות.
אם קואנטס האוסטרלית תחליט בסופו של דבר להפעיל באופן סדיר את טיסת פרוייקט Qantas Sunrise מניו יורק לסידני, טיסה שנמשכת 19 שעות ו-30 דקות, היא תהפוך לטיסה המסחרית הארוכה בעולם.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה