סניף חדש של אברהם הוסטל טורס

הקבוצה פותחת בדצמבר הקרוב סניף חדש באילת של חברת הטיולים אברהם טורס, הסניף ימוקם במבנה בו יפתח אברהם הוסטל אילת במהלך 2020

אברהם טורס, אילת. צילום: יח"צ

 

הסניף החדש של אברהם טורס באילת ממשיך את קו הטיולים המייחד את פעילות החברה, והוא דגש על הנגשתם של אתרים ומקומות שקשה או בלתי אפשרי לתייר העצמאי להגיע אליהם או לבקר בהם, ועתה אפשרות זו פתוחה בפניו.

כמו כן מושם דגש על פעילויות על שיתופי פעולה עם גורמי תיירות מקומיים, עסקים וקהילות במרחב העיר אילת וסביבותיה.

סניף אברהם טורס אילת, הממוקם בסמטת השפיפון 3, במבנה בו יפתח אברהם הוסטל אילת במהלך 2020, מציע מגוון של סיורים וטיולים הפונים לתיירות העצמאית. כשהדגש מושם על סיורי נושא, חוויה ותוכן. סיורים החושפים לתייר את מגוון הקהילות והתרבויות המקומיות, בנוסף לנופים לאתרים ולאטרקציות.

יצירת שיתופי פעולה עם גורמי תיירות ועסקים מקומיים ובסביבתה של העיר אילת, באה לביטוייה בסיורים לקיבוצי הסביבה בשת"פ עם מועצה אזורית חבל איילות, סיור ג'יפים עם תיירנים איילתיים ושיט סדיר ביאכטה שיפעל מספר פעמים בשבוע בימים קבועים.

לצד אלו יוצעו גם מגוון של סיורים יומיים רב יומיים לאטרקציות שהטבע מסביב לאילת מציע – פארק תמנע , הקניון האדום וכן לפטרה וסיני.

מבדיקות שערכה הרשת עולה כי לא מעטים הם התיירים, שלא ממצים את מלוא הפוטנציאל מביקורם, וחוזרים בתחושת החמצה מחופשותיהם. התיירים המגיעים בעונת החורף ביותר מ-40 טיסות שבועיות, מתקשים בחלקם למצוא פתרונות הולמים לדרישותיהם (בתקציב ובאופי השירות והפעילות).

 

נושאים שמוזכרים בידיעה