ספא שבע אורבן: נאמד בהשקעה של 4 מיליון שקל

מתחם הספא החדש הממוקם בתל אביב משתרע על שטח של כ-700 מ"ר ונמצא בבעלות של האחים חג'ג'. הספא בנוי ב-3 קומות עם 12 חדרי טיפולים, סאונות, פוט מסאג', מניקור ופדיקור

ספא שבע אורבן. צילום: אלעד גוטמן

השבוע נפתח רשמית בישראל הספא היוקרתי, תחת השם: "ספא שבע אורבן", ברחוב איינשטיין 7 ברמת-אביב, תל-אביב, ע"י נשות העסקים: עפרה רייף שמלצר ונעמי הורביץ.

"ספא שבע אורבן" הינו מתחם חדשני ומעוצב, המשתרע על שטח של כ-700 מ"ר, שנפתח בהשקעה הנאמדת בכ-4 מיליון שקל. הספא ממוקם במתחם איינשטיין בולווארד, הנמצאת בבעלות האחים חג'ג'.

הספא מציע חווית טיפולים ייחודיים, במתחם המשתרע על פני שלוש קומות, הכוללות בין היתר קומת קבלה, 12 חדרי טיפולים בגדלים שונים, סאונה יבשה וסאונה רטובה, חדר קבוצתי של פוט מסאג', קומת גלריה למניקור ופדיקור, חדר מנוחה, חנות למוצרים משלימים ועוד. המטפלים בספא הינם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרות מקצועיות ומיוחדות, כל אחד בתחום התמחותו.

 

נעמי הורוביץ ועפרה רייף שמלצר. צילום: אלעד גוטמן

 

עופרה רייף שמלצר: "הצבנו לעצמנו מטרה לפתוח בישראל ספא אשר יבדל עצמו מכל הקיים כיום בארץ. נציע בספא החדש תפריט מגוון של  טיפולים, בעלי אפיון תאילנדי המיועדים לאנשי/ות עסקים, קבוצות בודדות של ארגונים וחברות, טיפולים לזוגות או בודדים, לצד השקות, ימי נישואים, ימי הולדת, מסיבות רווקות, ערבי חברה ועוד". לדבריה: "חלל הספא מעוצב ע"י האדריכל מרקוס סברה והוא מהווה את  הדור החדש של תחום הספא העירוניים".

לדברי נעמי הורוביץ: "יחודו של "ספא שבע אורבן" הינו בהצגת שילוב אולטימטיבי של ספא אורבני חדשני, עם נגיעות תאילנדיות מסורתיות ואותנטיות".

מחירי הטיפולים ינועו החל מ-390 שקל ועד 750 שקל.

מתחם הספא יציע ללקוחותיו חניה ללא תשלום לשעתיים.

כמנכ"ל הספא מונתה אורית ברדוגו, מי ששימשה בעבר כמנכ"ל חברת M.A.C ישראל במשך 9 שנים.

 

ספא שבע אורבן. צילום: אלעד גוטמן

 

נושאים שמוזכרים בידיעה