נציגות עובדי אל על נגד ההנהלה: מנהלת הידברות חד צדדית מול האוצר ומסרבת לשתף את נציגות העובדים”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
על רקע תוכנית ההתייעלות שבפתח, נמשכת המתיחות בין ועד עובדי אל על להנהלה. נציגות העובדים: "אנו חשים שהנהלת החברה עושה שימוש ציני במצב המשבר הנוכחי על מנת לנסות לפגוע בזכויות של העובדים מעל ומעבר לנדרש לשם הבראת החברה"
ביהמ
אל על. צילום: עידו וכטל

נציגות עובדי אל על יוצאים בהתקפה נגד מנכ”ל החברה, גונן אוסישקין. זאת בעקבות אגרת של המנכ”ל שנשלחה היום לעובדי החברה. באדרת, טוענים נציגי העובדים כי אוסישקין “השמיט מספר עובדות מהותיות”.
נציגות העובדים טוענים כי: “הנהלת החברה בראשות המנכ”ל בהידברויות הללו ואף בפרטיהן. אנו חשים שהנהלת החברה עושה שימוש ציני במצב המשבר הנוכחי על מנת לנסות לפגוע בזכויות של העובדים מעל ומעבר לנדרש לשם הבראת החברה. נראה שההנהלה מתנהלת ללא ניהול אמיתי, וכישלונו של המנכ”ל מוחלט וברור”.

עוד טוענים העובדים כי: “ההנהלה, והמנכ”ל בראשה, העמידו את החברה במצב כלכלי ירוד, כשהיא בחובות ובהפסדים, נוכח משכורות עתק של כאלף מעובדי החברה, לרבות חלוקת דיבידנדים ובונוסים חסרי פרופורציה להנהלה הבכירה, והעסקת יועצים חיצוניים בעלויות ניכרות, באופן שאינו מתאים לחברת תעופה בעולם התחרותי של ימינו”.
עוד דורשים העובדים בראשות היו”ר שרון בן יצחק: “אנו קוראים למנכ”ל לזוז הצידה בשלב זה, ולאפשר לנציגות העובדים לנהל את המשבר, ובכללו את המשך ההידברות מול משרד האוצר, ולהביא להבראת החברה תוך מינימום של פגיעה בעובדים”.

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה