חברת התעופה הצרפתית XL Airways הכריזה על חדלות פירעון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קשיים כלכליים הובילו את חברת התעופה המפעילה גם טיסות לישראל להכרזה על כניסה להליך משפטי של חדלות פירעון, ביטול של טיסות והפסקת פעילות מלאה בשבוע הבא. הנהלת החברה מצפה להצעות רכישה בימים הקרובים כדי לאפשר המשך פעילות

 

שבועיים לאחר קריסתה של חברת התעופה הצרפתית, Aigle Azur, חברה צרפתית נוספת, XL Airways, הכריזה בשיא עונת הקיץ על כניסה להליך של חדלות פירעון, הפסיקה למכור כרטיסים, הודיעה על ביטול טיסות ותיאלץ להפסיק לפעול בשבוע הבא.

חברת התעופה הצרפתית, המתמחה בהפעלת טיסות ארוכות טווח מנמל הבית, שארל דה גול בפריס, בעיקר למבחר יעדים בארצות הברית ובאמריקה הלטינית, והפעילה בשנתיים האחרונות גם קו ייחודי לישראל, שהציע לקהל הנוסעים הישראלי טיסות המשך לניו יורק דרך פריס. בשנת 2019 הטיסה החברה 14,442 נוסעים בינלאומיים בקו הטיסות לישראל.

החברה מעסיקה 600 עובדים וברשותה צי של 4 מטוסי איירבוס A330.

אתמול התכנסה מועצת החברה כדי לדון בנושא הפסקת תשלומים עקב חדלות פירעון, ועפ"י האתר הצרפתי, Tour Hebdo, בתום הכינוס אתמול בערב הודיעה החברה על הפסקה מיידית של מכירת כרטיסים ועל הכוונה להיכנס להליך משפטי של חדלות פירעון והפסקת פעילות.

הנהלת החברה הודיעה על ביטול טיסות בימים הקרובים ועל הפסקה מוחלטת של פעילות החברה בשבוע הבא, ה-26 בספטמבר, כשלא יוותר עוד כסף לתפעול, אלא אם כן, תתקבל הצעת רכישה ותזרים חיצוני בימים הקרובים.

החברה פרסמה הודעה רשמית לנוסעים, ובין השאר, ציינה: "עקב קשיים כספיים, אנחנו מצטערים מאד להודיע ש-XL Airways מפסיקה למכור כרטיסים, היום, 19 בספטמבר. חלק מהטיסות שלנו יתבטלו, ואנו מבקשים מכם לבדוק את מצב טיסתכם באתר האינטרנט של החברה"

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.