שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

האלוף במיל' עידו נחושתן ימונה לנשיא בואינג ישראל

מפקד חיל האוויר לשעבר ימונה ב-1 בינואר 2022 לנשיא בואינג ישראל. נחושתן יחליף בתפקיד את האלוף במיל' דוד עברי בן ה-87 שפורש לגמלאות אחרי שמילא את התפקיד בשני העשורים האחרונים
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חטיבת התעופה בתעשייה האווירית סיימה את 2021 בהפסד של כ-27 מיליון דולר
התעשייה האווירית. צילום: shutterstock

האלוף (מיל') עידו נחושתן, מפקד חיל האוויר לשעבר, ימונה ב-1 בינואר 2022 לנשיא בואינג ישראל. נחושתן יחליף את האלוף במיל' דוד עברי בן ה-87 שפורש לגמלאות, אחרי שמילא את התפקיד בשני העשורים האחרונים ולפני כן בשורה של תפקידים בכירים בהם מנכ"ל משרד הביטחון, שגריר ישראל בארה"ב, יועץ בכיר לשר הביטחון, יו"ר התעשייה האווירית, ראש המועצה לביטחון לאומי, סגן הרמטכ"ל ומפקד חיל האוויר.

"מדינת ישראל ותאגיד בואינג צועדים יחד למעלה משבעה עשורים מאז הקמת המדינה ב-1948 ועוד קודם לכן. האלוף (מיל') דוד עברי, הוביל את הפעילות של בואינג בישראל ב-18 השנים האחרונות, ואנו מודים לו על פעילותו הברוכה, ההובלה והמנהיגות. אנו מכבדים את בקשתו של מר עברי לצאת לגמלאות ומאחלים לו הנאות בהמשך דרכו, ושולחים לו את תודתנו העמוקה על תרומתו לבואינג" אמר סר מייקל ארתור, נשיא בואינג אינטרנשיונל.

עוד אמר, "אנו שמחים וגאים לקדם בברכה את האלוף עידו נחושתן, מפקד חיל האוויר לשעבר, לשמש כנשיא בואינג ישראל. לעידו קריירה מפוארת בחיל האוויר, ואנו שמחים כי בחר להצטרף לבואינג כדי להמשיך ולהרחיב את הפעילות שלנו בישראל, להעמיק את הקשרים עם התעשיות המקומיות והספקים, להוביל את עובדי החברה ולהרחיב את הפעילות שלנו במדינה".

נחושתן שירת 37 שנים בחיל האוויר ושימש בתפקיד ראש אגף התכנון של צה"ל (אג"ת) ולאחר מכן, בתפקיד מפקד חיל האוויר. נחושתן זכה בשנת 2012, באות לגיון ההצטיינות מטעם שר ההגנה האמריקאי, שהוענק על ידי מפקד חיל האוויר האמריקאי, גנרל נורטון שוורץ. הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת נורת‘ווסטרן ואוניברסיטת תל אביב. הוא גם בוגר התכנית לניהול מתקדם של אוניברסיטת הרווארד.

נחושתן פעיל בתחומי חינוך, חברה ותרומה לקהילה ומשמש כחבר דירקטוריון מכון וייצמן למדע, כחבר מועצת המנהלים של הספרייה הלאומית בירושלים, כיו"ר הוועדה המייעצת של קרן ווקסנר וכיו"ר לשכת המסחר ישראל-אוסטרליה.

 

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

3 תגובות

  1. נחושתן היה מפקד
    נערץ טוב ואהוב.
    משכמו ומעלה
    יכול למלא כל תפקיד
    אפילו ראש ממשלה.

  2. נראה אותו דואג להפסקת השחיתות בבואינג וקידום הבטיחות שנשכחה מהם בגלל כסףףףףף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.