רשמית: APG ISRAEL תייצג את וירג'ין אטלנטיק בארץ

כפי שפורסם לראשונה בפספורטניוז חברת התעופה מאשרת כי מינתה את החברה מקבוצת ממן, ל-GSA בישראל. וירג'ין הודיעה גם על מינויו של מנהל מסחרי מטעמה שיעבור לישראל. עופר ריינהרדט, מנכ"ל APG ISRAEL: "התוכנית האסטרטגית שלנו להפוך למובילים בתחום שרותי GSA בישראל"

וירג'ין אטלנטיקוירג'ין אטלנטיק. צילום 123rf

חברת Maman Aviation, זכתה באמצעות חברת הבת APG ISRAEL במכרז של חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק הבריטית, ותנהל עבורה את מערך השירות והמכירות בישראל (GSA).

על המינוי הצפוי של ממן אוייאיישן נכתב לראשונה אתמול בפספורטניוז.

חברת התעופה הבריטית פועלת במרץ בחודשים האחרונים לקראת תחילת הפעילות בישראל, שמתוכננת ב-25 לספטמבר 2019. החברה תפעיל קו יומי מישראל לשדה"ת הית'רו ומשם לעשרות יעדים ברחבי העולם, כשלאחרונה הכריזה החברה על פתיחת קו ישיר משדה"ת בהית'רו לסאו פאולו, ברזיל שייפתח בתחילת 2020.

וירג'ין אטלנטיק, המזוהה עם סר ריצ'רד ברנסון, שהפך אותה למותג על בתחום התעופה. החברה שנוסדה ב-1984 כוללת חברת קרגו וחברה המתמחה בחופשות ברחבי העולם. לחברה צי של 46 מטוסים, בהם מטוסי בואינג 747 ו-787, מטוסי איירבוס 330 ו-340 ומטוס איירבוס A350-1000, שייכנס לצי בחודשים הקרובים. החברה מטיסה מדי שנה 5.4 מיליון נוסעים לכ-30 יעדים בצפון אמריקה, הקריביים, אפריקה ואסיה. לחברה הסכמי שותפות עם אייר צ'יינה, דלתא איירליינס, אייר פרנס, KLM, סינגפור איירליינס, ג'ט אירווייס ועוד, מה שמאפשר לנוסעיה לבצע קישורים ל-340 יעדים שונים בכל רחבי העולם.

וירג'ין אטלנטיק הודיעה גם על מינויו של NICK BETTLES כמנהל מסחרי של חברת התעופה בישראל.  ניק יהיה אחראי על הפעילות המסחרית היומיומית של החברה באזור ויעבור לתל אביב ביולי 2019 ממשרדיה הראשיים של וירג'ין אטלנטיק בלונדון, שם מילא שורה של תפקידים ניהוליים.

NICK BETTLES, המנהל מסחרי בישראל, אמר: "אני נרגש לקראת תפקידי החדש ומצפה להציג את חוויית השירות עטורת הפרסים שלנו לקהל הלקוחות בישראל". עוד ציין בטלס: "אני מצפה להתחיל לעבוד עם APG ישראל. הם מומחים בתחומם ואני בטוח שהם יעניקו שירות מדהים עבור הלקוחות שלנו בדיוק כפי שאנחנו עובדים קשה מדי יום בכדי לעמוד בשאיפה להיות חברת הנסיעות האהובה ביותר".

לדברי עופר ריינהרדט, מנכ"ל APG ISRAEL: "אנו גאים על הבחירה של חברת וירג'ין אטלנטיק בשירותים של APG  ישראל. התוכנית האסטרטגית של החברה היא להפוך תוך 5 שנים למובילה בתחום שרותי GSA בישראל ואין לנו כל ספק שהחיבור עם וירג'ין הוא צעד חשוב בדרך להשגת היעד".

ריינהרדט ציין כי עם הצטרפותה של וירג'ין אטלנטיק למערכת ההזמנות של החברה בשבועות הקרובים, יוכלו הסוכנים והציבור בישראל להתחיל ולבצע הזמנות דרך מוקד השרות שלנו וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות לטיסות המשך ליעדים אטרקטיביים משדה התעופה הית'רו לכל רחבי העולם".

עופר ריינהרדט, מנכ"ל ממן תעופה. צילום: יח"צ

נושאים שמוזכרים בידיעה