על המפה: Wizz Air השיקה מפה אינטראקטיבית עם עדכוני קורונה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הטיסה נדחתה או בוטלה בגלל הקורונה? המדינה אליה אתם טסים הפכה בין לילה מירוקה לאדומה? חברת הלואו קוסט Wizz Air השיקה מפה אינטראקטיבית המעדכנת את לקוחותיה בכל השינויים ביעדים אליהם היא טסה
Wizz Air
וויז אייר. צילום: יחצ Wizz

חברת הלואו קוסט ההונגרית Wizz Air השיקה באתר האינטרנט שלה מפה אינטראקטיבית המעדכנת נוסעים המעוניינים לטוס עימה את מצה הקווים הפעילים שלה בכל זמן נתון וכן בהגבלות קורונה החלות על תיירים ביעדים השונים אליהם היא טסה.

מהחברה נמסר כך, “בשל ההשפעה של נגיף הקורונה ביעדים השונים, Wizz Air תעדכן במפה האינטראקטיבית התנהלות שגרה ושינוי של קו מסוים ותתייחס להגבלות התיירות ביעדים השונים”.

עוד נמסר כי “צבע ירוק – פירושו שאין הגבלות קורונה נכון לעכשיו. צהוב – פירושו שיש הגבלות חלקיות (ביצוע בדיקת קורונה בכניסה/חובת בידוד/מותרת כניסה רק לאזרחים). אדום – פירושו שהכניסה למדינה אסורה או מוגבלת מאוד. עבור הנחיות נוספות, ניתן ללחוץ על היעד המבוקש, שם מוצע פירוט על מצב הקורונה וההנחיות העכשוויות בו וכן, קישורים לאתרי מידע נוספים במדינה שירחיבו בנושא”.

בשל המצב, שמשתנה מיום ליום, המפה מתעדכנת מדי יום בשעה 19:00 (שעון ישראל). “בכל זאת”, מדגישים בוויז אייר, “מומלץ למטיילים לבדוק פעם נוספת את דרישות הכניסה ליעד המבוקש לפני ביצוע ההזמנה”.

בתוך כך, חברת התעופה מעודדת את לקוחותיה לרכוש מוצר חדש שלה שנקרא Wizz Flex. “בשביל השקט הנפשי עם Wizz Flex הלקוחות יכולים להיות בטוחים בכך שאם ירצו לשנות את היעד או תאריך הטיסה המבוקש, הם יוכלו לבחור בכל טיסה אחרת שלנו”, נמסר.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה