עשרות עובדי ארקיע ערכו “קבלת שבת” מול ביתו של יו”ר החברה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עשרות מעובדי ארקיע קיימו אחר הצהריים "קבלת שבת" מול ביתו בהרצליה פיתוח של אבי חורמרו, יו"ר ארקיע ונציגם של האחים נקש בישראל בעלי השליטה בחברה, בדרישה להחזיר את ארקיע המושבתת לפעילות מיידית
ארקיע
עובדי ארקיע מפגינים מול ביתו של יו"ר החברה. צילום: ועד עובדי ארקיע

עובדי ארקיע ממשיכים במאבקם נגד משפחת נקש בעלת השליטה בחברה התעופה ארקיע שעצרה את פעילותה עם פרוץ משבר הקורונה.

עשרות מעובדי החברה, קיימו אחר הצהריים “קבלת שבת” מול ביתו בהרצליה פיתוח של אבי חורמרו, יו”ר ארקיע ונציגם של האחים נקש בישראל (המחזיקה ב-70%), בדרישה להחזיר את החברה המושבתת לפעילות באופן מיידי. ארקיע מושבתת מאז חודש מארס. כל מטוסי החברה מקורקעים ומטוס חכור אחד הוחזר. במקביל, מרבית עובדי החברה הוצאו לחל”ת.

מאות עובדי ארקיע, המחזיקים ב-30% מהחברה (היתר בבעלות משפחת נקש), הפגינו גם ביום רביעי השבוע נגד השבתת החברה במספר מוקדים, מול משרדי ארקיע ומול ביתו של היו”ר. העובדים מחו גם נגד סירובם של בעלי החברה לקחת הלוואה של כ-130 מיליון שקל בערבות מדינה.

ארקיע
“קבלת שבת” של עובדי ארקיע מפגינים מול ביתו של יו”ר החברה בהרצליה פיתוח. צילום: ועד עובדי ארקיע

במכתב שכתבה יו”ר ועד עובדי ארקיע, עליזה בלאיש, ופורסם כאן לראשונה, הוסבר כך: “ניסינו בכל דרך להימנע ממאבק אך לצערנו הבעלים וההנהלה הגיבו באדישות וחוסר איכפתיות. אנחנו נמצאים במצב הכי קשה שהכרנו עד היום. לצערנו, בעלי החברה מנצלים את משבר הקורונה ומובילים את ארקיע ואותנו העובדים אל פי תהום. הם לא רוצים להפעיל את החברה וגורמים לארקיע לגווע. ארקיע בשבילנו העובדים היא כמו בית, כמו משפחה. השקענו בארקיע את מיטב שנותינו והקרבנו את חיינו למען ארקיע. ניסינו בכל דרך להימנע ממאבק אך לצערנו הבעלים וההנהלה הגיבו באדישות וחוסר אכפתיות. לכן אין לנו כל ברירה, אנחנו חייבים לפעול למען הצלת ארקיע, חייבים להילחם כדי להציל את מקום העבודה שלנו. על כולנו לשלב ידיים ולהירתם למאבק ועל כל אחד מאיתנו לתרום מעצמו כדי להציל את ארקיע. אנחנו חייבים שכל עובדי ארקיע יגיעו להפגנה. אם נשלב ידיים ונפעל כמשפחה מלוכדת ואם כל אחד מאיתנו יתרום מעצמו נוכל להצליח”.

חורמרו, שמול ביתו מתקיימת בשעה זו “קבלת שבת”, אמר השבוע לפספורניוז: “ליבי עם מאות העובדים ובני משפחותיהם. אני מכבד את זכותם להפגין”.

ארקיע
דורשים להשיב את החברה לפעילות. עובדי ארקיע מול ביתו של יו”ר החברה. צילום: ועד עובדי ארקיע

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

6 מחשבות על “עשרות עובדי ארקיע ערכו “קבלת שבת” מול ביתו של יו”ר החברה”

  1. מוזר שאחרי שנים שעבדו תחת שליטת משפחת נקש לא הבינו מי הם לא מעניין אותם אף אחד חוץ מהרווחים עובדה שהם הדיחו את אחד האחים שלא הביא להם כמצופה רווחים אז את תצפו מהם לדבר אולי זה ילמד את השליטים במדינה הזו שהיא לא הוקמה עבור טיקוננים לעשיית רווחים כי בלי אנשים אין מדינה !!!

  2. ברגע שאין רווחים העובדים משולים לאוויר משפחת נקש לא באה לעשות ציונות רק רווחים לכן עובדים יקרים ארקיע אבודה

  3. רק להמחיש לכם כמה אתם לא מעניינים אותם אחד האחים שהודח מהנהלת ארקיע נופש בכיף ביון שם יש לו בית נופש אז תפנימו שלצערי המלחמה שלכם אבודה וכדאי שתחפשו מוצא אחר כי משם לא תבוא הישועה ..

  4. ייש שמועה שבמטוסי ארקיע מובילים חרדים מתים שנפטרו בארצות הברית ומביאים אותם לקבורה בארץ מעניין לא ???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה