וירג’ין גם בים: האניה השנייה של ברנסון תפליג בים התיכון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה של ריצרד ברנסון הזמינה עד כה 4 ספינות והראשונה תפליג בשנה הבאה במסלולי הים הקריבי ועל סיפונה בני 18 ומעלה בלבד. בעיסקה האחרונה ששוויה 700 מיליון אירו הזמינה חברת הקרוז של ברנסון את הספינה הרביעית שתושק בסוף 2023

 

פרוייקט הקרוז של ריצ’רד ברנסון קורם עור וגידים.
חברת הקרוז של המליארדר הססגוני שהקים את Virgin Voyages – וביקר זה לא מכבר בישראל עם חנכת קו התעופה בין תל-אביב ללונדון של חברת התעופה שלו וירג’ין אטלנטיק – פירסמה השבוע שספינת הקרוז השנייה של Virgin Voyages, ווליאנט ליידי, (Valiant Lady) מיועדת לשוט במסלולי טיול ים תיכוניים החל משנת 2021.
ספינת הקרוז הראשונה של Virgin Voyages, סקרלט ליידי (Scarlet Lady), תחל לשוט כבר בשנה הבאה (2020) והיא מציעה למכירה כבר עתה הפלגות בנות ארבע וחמש לילות בים הקריבי. ההפלגות יצאו מטרמינל שבונה החברה בנמל פורט-מיאמי והן יהיו מיועדות לבני 18 ומעלה בלבד.
נמל הבית של ואליינט ליידי יהיה בברצלונה. היא תציע שלושה מסלולי טיול שונים, שיעגנו בין השאר במונטה קרלו, אולביה וקליארי (שניהם בסרדיניה) וגיברלטר. כל הפלגה תעצור בימי שישי לבילוי של לילה באי המסיבות איביזה.
החברה חשפה את השם Valiant Lady בליווי הסבר שמקור ההשראה של השם היא המילה הלטינית valere והמילה הצרפתית vaillant, שפירושן “נועז”, “חזק” ו”אומץ”. החברה הסבירה שליידי וליאנט נועדה לגלם את הרעיון שנשים יכולות לעצב, לפקד ולהוביל שינויים בענף הימיה.
וירג’ין הזמינה עד עתה 4 ספינות במספנה האיטלקית Fincantieri.

בעיסקה האחרונה ששוויה 700 מיליון אירו היא הזמינה את הספינה הרביעית שתושק בסוף 2023. כמו אחיותיה היא מיועדת להשיט 2,770 נוסעים.

 

אונית Virgin Voyages, בנמל מרסי. צילום: מערכת פספורט

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.