דנה לביא עוזבת את הדקה ה-90

לאחר 10 שנים בקבוצת הדקה ה-90 מתוכן שנתיים וחצי כמנכ"לית, הודיעה היום לביא כי היא פורשת מתפקידה. לביא: "החלטתי לפרוש ולצאת לדרך חדשה. עמי כהן מבעלי קווי חופשה: "מודה לדנה על תרומתה הענקית להצלחתה של הדקה ה-90"

צילום: ענבל מרמרי

 

מנכ"לית קבוצת הדקה ה-90, דנה לביא הודיעה ליו"ר דירקטוריון הדקה ה-90, עמי כהן, כי ברצונה לסיים את תפקידה וזאת לאחר 10 שנים בחברה, מֹתוכן שנתיים וחצי כמנכ"לית הקבוצה ולפני כן כשלוש שנים בתפקיד משנה למנכ"ל הקבוצה ומנכ"ל בפועל של חברת התיירות.

מהדקה ה-90 נמסר כי בשנים האחרונות, לביא הובילה מהלכים שכללו חדשנות וצמיחה בקבוצה עם מחזור עסקי שעמד על כחצי מיליארד ₪. בין הישגיה המרכזיים: "גידול משמעותי במכירות האון ליין, פיתוח והשקת אפליקציית "לוקו", קידום חברות הבת "מדרפט" ו"ספא פלוס", התייעלות ושיפור פרמטרים תפעוליים, ומתיחת מותג הדקה ה-90 לתחומי צריכה נוספים". לאחרונה, הובילה לביא גם את המשא ומתן למכירת מניות החברה, לחברת "קווי חופשה".

במכתב לעובדים כתבה לביא: "בתום תקופה של עשר שנים בחברה, מתוכם כשנתיים וחצי כמנכ"לית הקבוצה, החלטתי לפרוש ולצאת לדרך חדשה. עברנו יחד תקופות של עליות ומורדות; שנים טובות, מרתקות וגדושות בהצלחות ושנים מורכבות ומאתגרות. לאור השינויים בענף התיירות והתחרות העזה חתרנו למיזוג עם חברה סיטונאית, מהלך שיהפוך את החברה לרווחית יותר ויציבה. הייתה לי זכות גדולה לעמוד בראש הדקה ה-90 ולהצעיד אותה קדימה וזכות גדולה יותר, לשמש כמנהלת שלכם. אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מכם. אני אוהבת ומעריכה אתכם מאוד. תזכרו תמיד שאין עוד חברה שדומה לדקה ה-90 בזכותכם. בזכות המחויבות, הערכים, גאוות היחידה וקשרי החברות החמים. שמרו על המקום הייחודי הזה. אני אמשיך לעקוב ולהיות גאה בכם גם מרחוק ואני בטוחה שתמשיכו להיות יצירתיים ומובילים".

עמי כהן יו"ר דרקטוריון הדקה ה-90 ומבעלי קווי חופשה שרכשה את חברת הדקה ה-90 לפני כחודשיים, מסר בתגובה: "אני מודה לדנה על תרומתה הענקית להצלחתה של הדקה ה-90 בכלל ועל הובלת תהליך מכירת החברה בפרט. דנה ביקשה לצאת לדרך חדשה ואני מאחל לה הצלחה גדולה".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה