פרסום ראשון: קרן רז אוחנה תמונה למנכ"לית איירתור

ועדת האיתור המיוחדת בחרה בסגנית מנהל סניף ישראל כמחליפה של זיוה לוריא שהודיעה לא מכבר על פרישתה מהתפקיד. שש שנים בדיוק לאחר שמונתה לתפקיד סגנית מנהלת סניף ישראל, רז אוחנה קופצת מדרגה ותקודם לתפקיד החשוב

קרן רז אוחנה

בדיוק היום לפני שש שנים (8/7/12), אל על הודיעה על מינויה של קרן רז אוחנה לתפקיד סגנית מנהלת סניף ישראל.  היום, (ראשון),  אנחנו חושפים כי רז אוחנה, היא זו שצפויה להתמנות לתפקיד מנכ"לית חברת איירתור, במקום זיוה לוריא הפורשת.

כזכור, לפני כשלושה חודשים לוריא, הודיעה על יציאתה לגמלאות לאחר כ-43  שנה בחברת אל על.

לאחר הקמת ועדת איתור מיוחדת אליה הגיעו פניות רבות של מועמדים, 6 מהם הגיעו לקו הגמר, וכאמור לבסוף החליטה הוועדה לבחור בקרן רז אוחנה המשמשת כיום בתפקיד סגנית מנהל סניף ישראל של אל על, ונחשבת יד ימינו של מנהל הסניף ירום ודיש.

לוריא, כזכור, הגיעה גם היא לאיירתור מסניף ישראל בו שימשה בין השאר כמנהלת מכירות.

רז אוחנה, הנחשבת למנהלת מוערכת, מקצועית, יסודית, המכירה היטב את המערכת, צפויה כבר בשבועות הקרובים להיפרד מסניף ישראל, ולחזור לעבוד בבית אל על הכל כך מוכר לה, הפעם כמנכ"לית איירתור לאחר הליך חפיפה מול זיוה לוריא הפורשת.

באל על וסניף ישראל, יצטרכו כעת למנות מחליף/ה לרז אוחנה לתפקיד סגן/נית מנהל הסניף, תפקיד הנחשב לאחד המבוקשים במערך המכירות של אל על.

כזכור, סניף ישראל של אל על, תחת ירום ודיש, קיבל בשנה האחרונה לאחריותו את ניהול מערך הנציגויות של החברה זאת לאחר מינויו של יאיר ברבי שהיה ראש אגף נציגויות בחברה למנכ"ל סאן דור, וכן את אגף שיווק ישראל של אל על  שנוהל כ- 12 שנים במטה החברה בנתב"ג.