פתאל אירופה מגייסת כ-200 מיליון שקל באמצעות אג”ח

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת פתאל אירופה בשליטת המלונאי דוד פתאל נערכת להנפיק סדרת אג"ח חדשה בהיקף של כ-200 מיליון שקל. באיזה אופן מתכוונת להחזיר את הכסף למשקיעים?
פתאל במו
דוד פתאל. צילום: רונן מחלב

חברת פתאל אירופה שבבעלות המלונאי דוד פתאל, נערכת לגיוס של כ-200 מיליון שקל נוספים באמצעות סדרת אג”ח חדשה, סדרה ד’. החברה מחזיקה ב-55 מלונות באמצעות חברות מאוחדות: 23 מלונות בגרמניה, 7 בסקוטלנד, 6 בספרד, 5 בהולנד, 3 באיטליה ומלון אחד באוסטריה, אנגליה, בלגיה והונגריה.

פתאל אירופה מציעה לציבור המשקיעים שהכסף יוחזר ב-6 תשלומים שנתיים, כאשר בכל סוף שנה, ב-31 בדצמבר, יוחזר כ-5% מהקרן. בין השנים 2021-2026, כאשר יתרת הסכום של 70% תשולם בשנת 2027. בפתאל מציעים שעבודים על מספר נכסים באירופה כדי להבטיח את תשלום הכסף וכן עוד בטחונות שונים. פתאל נכסים סיימה את הרבעון הראשון של 2020 עם הפסד של 32.930 מיליון אירו לעומת רווח של 20.602 מיליון אירו בתקופה המקבילה אשתקד. בגלל הקורונה, החברה נאלצה לרשום על הנדל”ן הפסד של 41.138 מיליון אירו לעומת רווח של 17.174 מיליון אירו בתקופה המקבילה ב-2019.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 מחשבות על “פתאל אירופה מגייסת כ-200 מיליון שקל באמצעות אג”ח”

 1. מירי קפון

  האיש, האגדה, החלום, רק בכמה דורות אחת למאה דורות קם אדם כמו דוד פתאל, חכם, נמרץ, מעריך, דואג, אוהב, שומר אמונים, אשף יחסי ציבור, זוכר כל אדם ואדם באשר הוא על פני כדור הארץ, מטאור עוצמתי, בעל לב ענק, כל תמורה מאלוהים לגביו במלוא היושר, האמת, הכנות, מוערך בקנה מידה אלוהי.
  הצלחתו הצלחתנו, מפרנס מאות ואלפי משפחות ביושר עילאי, כבוד ענק זכות אלוהית לקחת חלק ברשת המובילה בענף המלונאות על פני תבל.
  כבוד מלכים. מעריכים כל רגע נתון בו אנו לוקחים חלק בעשייה מרחבית, במינוף אלפי כוכבים על דגלי המלונות. יישר כוח לאלפי רבבה ל טריליון שנה ויותר…

  1. רפי בארי

   מירי, דוד אכן איש מיוחד וגדול בחשיבתו. לא צריך להעצים את אלוהותו.

 2. ישראלים

  דוד פתאל , עם העובדה לדאגתך לחברה ולמניה לציבור המשקים , יישאר כוח ונאחל לך הרבה בריאות ושנים יפת ומשגשגות . אמן תהיה בריאה יא חביבי אוהבים אותך 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה