פתאל ואיסתא בדרך לרכישת מלון נוסף ביוון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שתי החברות פנו בבקשה להגדלת ההלוואה אשר לקחו מהגופים המוסדיים לרכישת 3 מלונות בפאפוס בקפריסין מ-26 מיליון אירו ל62.5 מיליון אירו לכל אחת. כל זאת לצורך רכישות נוספות, החזר הלוואות בעלים וכו'

חברות איסתא נכסים ומלונות פתאל עשויות לרכוש יחד מלון גם ביוון. לאחר שהן רכשו יחד 3 מלונות בעיר פאפוס שבקפריסין ויש להן עוד מלונות ביחד באי השכן, שתי החברות עשויות להגדיל את הפעילות שלהן המשותפת.

החברות שלקחו בתחילה כל אחת מהן בסך 26 מיליון אירו למימון רכישת המלונות בפאפוס, התקשרו עם המלווה בהסכם הלוואה מתוקן, לפיו יעמיד המלווה לכל אחת מהן מספר הלוואות, בסך כולל שלא יעלה לכל אחת מהן על 62.5 מיליון אירו.

42.5 מיליון אירו לכל אחת מהחברות ישמשו למימון מחדש של ההלוואה המקורית ושנית לכל מטרה שהלוות ימצאו לנכון בקשר עם רכישת המלונות בפאפוס, מלון ניקוסיה שבקפריסין בבעלות משותפת של החברות, מלון נוסף שבכוונת החברות להקים בעיר לימסול, וכן מלון נוסף ביוון שעשוי להירכש ע"י החברות.

קפריסין. צילום:123rf

 

סכום של עד 7.5 מיליון אירו לכל אחת מהחברות, ישמש לכל מטרה שהלוות ימצאו לנכון בקשר עם רכישת והפעלת המלונות.

סכום של עד 12.5 מיליון אירו לכל אחת מהחברות, ישמש לכל מטרה שהן ימצאו לנכון בקשר עם בניית מלון ניקוסיה ו/או מלון בלימסול ו/או שיפוץ המלון הנוסף הנ"ל ביוון, ו/או החזר הלוואות בעלים שהועמדו לצורך זה.

מחצית מההלוואה תישא ריבית שנתית קבועה ביעור המצוי בטווח של 3.3%-2.8% ומחצית תישא ריבית שנתית בשיעור ריבית היוריבור בצירוף מרווח המצוי בטווח של 2.9%-2.4%.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר שלנו עכשיו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • Booking.com

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.