פתאל חנכה מתחם ROOMS חדש במודיעין

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הטקס החגיגי של קביעת מזוזה וגזירת סרט לכבוד פתיחת מתחם חללי העבודה המשותפים החדש של הקבוצה, התקיים בנוכחות בכירי רשת פתאל, נציגי עיריית מודיעין והחברות העירוניות וחברת דונה בעלי הנכס
רומניה: מחוסני קורונה יוכלו להיכנס ללא חובת בידוד
צילום: 123F

דוד פתאל, יו”ר קבוצת פתאל, יובל ברונשטיין, יו”ר ROOMS, ונדב פתאל, מנכ”ל ROOMS, חנכו היום (שלישי) את מתחם חללי העבודה המשותפים החדש של הקבוצה בעיר מודיעין, במעמד ראש עיריית מודיעין ויו”ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס, שאף קבע את המזוזה במקום.

טקס קביעת המזוזה התקיים במודיעין בנוכחות בכירי רשת פתאל, נציגי עיריית מודיעין והחברות העירוניות, וחברת דונה בעלי הנכס. מיד לאחרי הטקס, החלו זורמים גורמים בכירים במשק ונשים ואישים בולטים מהעיר מודיעין, כדי להתרשם ולברך על הפתיחה.

נדב פתאל, מנכ”ל ROOMS, דיווח כי הרשת זיהתה שבעיר מודיעין, המונה כיום כ-100,000 תושבים, יש אוכלוסיה איכותית מאד, שמרביתה יוצאת מהעיר ומבלה שעות רבות בדרכים. בדיקה שנערכה על ידי הרשת העלתה, כי אחת הסיבות לכך נובעת מהעובדה, שבמרכזה של העיר אין מתחם עבודה משותף, כפי שקיימים בערים בולטות בארץ ובעולם. לדבריו, לאחר שהרשת מפעילה בהצלחה מתחמים ברעננה, תל אביב ורמת גן, היא בחרה במודיעין כיעד הבא שלה, ומיד בתום הסגר, פתחה את המתחם החדש.

“אנו מזהים מגמה של מעבר לעבודה קרוב לבית, וברגע שמוצע מתחם איכותי ממש ליד הבית, תושבי העיר כבר לא צריכים לנסוע רחוק ויעדיפו לעבוד במשרד איכותי וקרוב. שילוב הידע המלונאי שלנו באירוח מאפשר להעניק לשוכרים שלנו מגוון שירותים רחב, במסגרת מתחמי העבודה. אנחנו מציעים מבחר מודלים של התקשרות, עבור בעלי עסקים מתחומים מגוונים, שמחפשים סביבת עבודה מפרה ואיכותית מחוץ לבית, אבל לא בהכרח רחוק מהבית.”

נדב הוסיף ואמר כי “מיקום המתחם, בליבה של העיר מודיעין, מבטיח נגישות מרבית מתוך מודיעין ומחוץ לעיר. המתחם שוכן בלב המע”ר של העיר מודיעין, שנהנית ממיקום מרכזי בלב המדינה. הוא ממוקם מרחק דקות ספורות ממרכז התחבורה העירוני עם חניון צמוד ומרפסת רחבת ידיים. משתרע על פני כ-3,300 מ”ר, ועל פני קומה וחצי, עם כ-500 עמדות עבודה וכ-20 חדרי ישיבות, חדרי סדנאות, כיתת לימוד וחללים לאירועים וכנסים״

ההשקעה בהקמה עומדת על סך כ-13 מליון שקלים, והעיצוב היוקרתי והמרשים הופקד בידי האדריכל רואי דוד.

יובל ברונשטיין, יו”ר ROOMS: “המתחם נבנה במיקום הכי טוב בעיר, הושקעו בו סכומים ניכרים, הוא נבנה ברמה הגבוהה ביותר, ואין לנו ספק שהוא יצליח. את התוצאות נראה תוך זמן קצר, ואני בטוח שהמתחם גם ימשוך עוד עסקים וגם יגרום לתושבים לפתוח עסקים בעיר.”

חיים ביבס, ראש עיריית מודיעין ויו”ר מרכז השלטון המקומי סיכם: “חלק מהפיתוח של העיר הוא להביא אנשים פנימה. כשיזמנו את הקמת מרכז העיר, רצינו להקים משהו אחר, אנחנו נמצאים עכשיו במבנה הממוקם בשדרה בסגנון ה”רמבלס”, עם מסחר, משרדים, מקומות בילוי, שתפעל 24/7 ותהיה עוגן מרכזי והלב הפועם של מודיעין. הקורונה יצרה הזדמנות. תפיסת העולם השתנתה, וצריך להבין שמשרדים לא יפעלו במתכונת הישנה. פתאל מביאים רעיון מצוין – מעין מלון למשרדים.״

לאחר שנשא דברים, קבע ביבס מזוזה בכניסה הראשית למתחם, וביחד עם דוד פתאל, יובל ברונשטיין ונדב פתאל גזר סרט בדלת המתחם.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “פתאל חנכה מתחם ROOMS חדש במודיעין”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה