פתאל למחזיקי האג”ח: לא ניטול אשראי חדש כנגד נכסים קיימים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
במסגרת בקשת החברה מהנאמן למחזיקי אגרות החוב לזמן אסיפה מידית לאישור הוויתור הזמני של בדיקת חלק מאמות המידה והזכאות לפירעון המיידי החברה שיפרה את ההתחייבויות למחזיקי האג"ח
הנפקה מוצלחת לפתאל. דוד פתאל
דוד פתאל. צילום: יח"צ

פתאל החזקות פרסמה היום (ד’), מתווה משופר למחזיקי האג”ח סדרות ב’ וג’ מהם החברה כזכור ביקשה לאשר וויתור זמני של בדיקת חלק מאמות המידה הפיננסיות באגרות החוב של החברה לצורכי זכאות מחזיקי אגרות החוב לפירעון מיידי.

החברה מעריכה כי במהלך שנת 2020 היא לא תעמוד באחת או יותר מאמות המידה הפיננסיות שהחברה התחייבה לעמוד בהן במסגרת שטרי הנאמנות, וזאת בקשר עם נתוני ה-EBITDA של החברה בארבעה רבעונים רצופים. היא עמידה של החברה באמות המידה מאפשרת למחזיקי האג”ח לדרוש פירעון מידי של החוב כלפיהם בסך של כמיליארד שקל.
החברה במסגרת שיפור התנאים, מתחייבת כי לא תשפר בטחונות ולא תקדים תשלומים לנושים פיננסים קיימים של הקבוצה, שלא על פי הקבוע בלוח הסילוקין המקורי באותן התקשרויות עם נושים פיננסים.
כמו כן החברה מתחייבת כי הקבוצה לא תיטול אשראי חדש כנגד נכסים קיימים של הקבוצה שאינם משועבדים. כמו כן החברה מתחייבת כי התקרה השנתית של סכום הבונוס שתשלם החברה לפתאל השקעות בהתאם להסכם שירותי ייעוץ ויזמות בגין שנת 2020 תעמוד על 2.912 מיליון שקל.
בנוסף החברה מתחייבת כי היא לא תבצע חלוקה כלשהי, ובכלל זה לא תכריז, תשלום או תחלק דיבידנד בתקופת הוויתור.
כמו כן, במסגרת הנפקת הזכויות בסך 100 מיליון שקל תמורת השינוי בתנאי שטרי הנאמנות, במסגרת הנוסח המוצע “במסגרתה בעל השליטה (דוד פתאל , ג.ל.) מתחייב לנצל את מלוא חלקו כ-57 מיליון שקל”.

כזכור, רשת מלונות פתאל הודיעה על חזרה לשגרה ופתיחת 10 ממלונותיה בישראל החל מה-28 במאי, כמו כן, החברה מסרה כי 73 ממלונותיה מתוך 183 מלונות הרשת יפתחו עד סוף הרבעון השני.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.