מלונות פתאל: הרכש נמשך – מלון חדש בסאות'המפטון

רשת המלונות של דוד פתאל רוכשת את המלון החדש בן 173 חדרים ב-29 מיליון ליש"ט. המלון בן 4 כוכבים פלוס, החברה מימנה את מלוא עלות הרכישה ממקורותיה העצמאיים ומתעתדת לקבל מימון חיצוני מבנק בישראל בהיקף של 60% מעלות הרכישה

צילום: פספורטניוז

פתאל אירופה, החברה רכשה מלון בסאות'המפטון אנגליה תמורת כ-29 מיליון ליש"ט. מדובר במלון, Grand Harbour Hotel בן 173 חדרים, הבנוי על קרקע חכורה מהעירייה המקומית.

מי שרכשה עבור פתאל אירופה, חברה נכדה אנגלית בבעלות מלאה של החברה אשר תרכוש את מלוא הון המניות המונפק והנפרע של חברת ההחזקות.

חברת ההחזקות של המלון מעסיקה בו כיום כ-128 עובדים. המלון מושכר כיום ע"י חברת הנכס לחברת התפעול בחוזה ל-20 שנה עד לשנת 2027 .

פתאל אירופה בהודעה לבורסה ציינה כי במועד החתימה החברה מימנה את מלוא עלות הרכישה ממקורותיה העצמאיים וכי היא מתעתדת לקבל מימון חיצוני מבנק ישראלי בהיקף כולל של עד 60% מעלות הרכישה.

תמורת השכירות, החברה השוכרת משלמת דמי שכירות קבועים שנתיים בתשלומים חודשיים בסכום של 1.575 מיליון ליש"ט בתוספת עלות דמי החכירה השנתיים המשולמים לעיריית סאות'המפטון הבעלים של המקרקעין עליו מצוי המלון בסך של 165 אלף ליש"ט.

כמו כן החברה השוכרת משלמת 10% תוספת בגין הכנסות עודפות מעל 9.328 מיליון ליש"ט עד לסך של 10.727 מיליון ליש"ט ו-15% בגין כל הכנסות עודפות מעל 10.727 מיליון ליש"ט.

נושאים שמוזכרים בידיעה