פתחו יומנים: יריד התיירות, World Travel Market יתקיים בין 2 ל-4 בנובמבר בלונדון

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מארגני יריד התיירות מהחשובים בעולם, אישרו כי ההכנות לקראת היריד הבינלאומי במרכז ExCeL מתקדמות והשנה יתמקד היריד בהתאוששות והתחדשות ענף התיירות ותשולב בו גם תערוכת טכנולוגיית נסיעות
WTM לונדון 2020
לוגו היריד. צילום: יח"צ

מארגני יריד התיירות הבינלאומי הגדול והפופולרי אישרו היום, כי WTM לונדון יתקיים בין התאריכים 2 ל-4 בנובמבר 2020 עפ”י המסורת במרכז ExCeLוהיא תהיה אחת התערוכות הגדולות הראשונות, שמתקיימות ברחבי העולם מאז מגפת הקורונה.
האירוע השנה יתמקד בקונספט של התאוששות, בנייה מחודשת, כאשר קברניטי ענף הנסיעות והתיירות העולמיים ייפגשו כדי לדון בעתיד הענף והתחדשותו.
עפ”י מארגני היריד: “תערוכת טכנולוגיית הנסיעות המובילה, Travel Forward, בשיתוף עם WTM לונדון במרכז ExCeL, תתקיים השנה גם במטרה לאמץ את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, שתעזור לבנות את הענף מחדש”.
המארגנים גם מבטיחים, כי “הסטנדרטים הגבוהים ביותר לבריאות ובטיחות יבואו לידי ביטוי בכל התוכניות השנה, כאשר WTM לונדון וכל המיזמים הנלווים מצייתים להנחיות ממשלת בריטניה בנושא התרחקות חברתית וכל שאר ההיבטים של מניעת התפשטות הקורונה. המבקרים יכולים להיות בטוחים, שלא רק שתהיה להם הזדמנות לפגוש אנשי מקצוע אחרים בתחום התיירות באופן אישי לראשונה מאז פרוץ הקורונה, אלא שהם יוכלו לעשות זאת גם בסביבה בטוחה”.
הנהלת מרכז ExCeL, בו פעל בית חולים זמני ומאולתר לחולי קורונה, ציינה: “הרוב המכריע של המקום (90%) הוחזר למצב המקורי כעת, ואילו מה-1 באוקטובר המרכז שלנו יוכל לארח אירועים וכנסים עסקיים בטוחים, מאובטחים ומוצלחים”.
מנהל האירועים ב-WTM בלונדון, סימון פרס, אמר: “אנו מצפים לקבל את פני האנשים בלונדון בנובמבר הקרוב בצורה בטוחה ולספק את הפלטפורמה שתעזור לתעשייה שלנו להתאושש ולהתחדש… על ידי אירוח אירוע חי ווירטואלי כאחד במסגרת WTM לונדון 2020 אנו נספק שירות חיוני באמת לתעשיית הנסיעות והתיירות העולמית, שתתחיל להתאושש לקראת 2021”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה