צרפת דנה עם ארה”ב על פתיחה מחודשת של תיירות טרנסאטלנטית

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
"אנחנו מתכוונים לחזור למצב הרגיל של הטיסות בשבועות ובחודשים הקרובים", כך אמר שר התחבורה הצרפתי, שחנך את השימוש של אפליקציית המעקב הבריאותי בטיסה ראשונה
פריס.צילום: 123rf
פריס.צילום: 123rf

האפליקציה הצרפתית למעקב הבריאותי, המרכזת תוצאות בדיקות קורונה ורישומי חיסון, יצאה לדרך בטיסות בטווח קצר בין פריס לאי קורסיקה בים התיכון, ציין היום שר התחבורה הצרפתי, ז’אן בטיסט ג’בארי.
שיחות נערכו עם בריטניה על הסדרי נסיעה דו-צדדיים והדיונים עם ארה”ב יתקיימו בהמשך, אמר ג’בארי בתדרוך בשדה התעופה אורלי בפריס, וציין כי אנחנו מתכוונים “לחזור למצב הרגיל של הטיסות בשבועות ובחודשים הקרובים”.
צרפת היא הראשונה באיחוד האירופי, המפעילה מערכת של תעודות דיגיטליות לפני יישום התוכנית של האיחוד האירופי להפעיל “תעודות ירוקות דיגיטליות” עד אמצע יוני.
באפליקציה הצרפתית יש כבר כ-15 מיליון משתמשים, והיא מאפשרת העלאת תוצאות בדיקות מעבדה ורישומי חיסונים ממערכת הבריאות המרכזית של צרפת, תוך התבססות על אפליקציית המעקב “TousAntiCovid” הקיימת במדינה.
הפיילוט הצרפתי יימשך ויוארך לטיסות אייר פראנס – KLM בקווים בינלאומיים בשבוע הבא.
דבריו של ג’בארי על השיחות עם ארה”ב מגיעות לאחר שנשיאת הנציבות האירופית, אורסולה פון דר ליין, אמרה ל”ניו יורק טיימס”, כי האיחוד האירופי מתכנן לפתוח את שעריו לתיירים אמריקאים מחוסנים.
צרפת מוכנה להסיר את הסגר, שנמשך כמעט חודש, בשבוע הבא, ואולי היא תלך בעקבות יוון, שהחליטה על ביטול מלא של מגבלות לתיירים בינלאומיים החל ב-15 במאי.
לעומת צרפת, גרמניה, הכלכלה הגדולה ביותר של האיחוד האירופי, טרם פירטה אם וכיצד תפעיל תעודת בריאות דיגיטלית. ראש עיריית ברלין, מייקל מולר, אמר כי המדינה עדיין עובדת על מערכת, שאמורה להיות זמינה החל מחודש יוני.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “צרפת דנה עם ארה”ב על פתיחה מחודשת של תיירות טרנסאטלנטית”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה