מתחדשת: קבוצת אמסלם טורס משיקה מיזם ניהול סיכונים לנסיעות עבודה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לידיעת המעסיקים: קבוצת אמסלם טורס משיקה מיזם חדש בתחום ניהול סיכונים בנסיעות עבודה של עובדים. יעקב אמסלם, מנכ"ל הקבוצה: "המציאות הנוכחית מחייבת התאמה גם לנושא הזה"
אמסלם טורס
יעקב אמסלם בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש. צילום: דניאל אביגדור

קבוצת אמסלם טורס משיקה בשיתוף עם חברת Result Group הגרמנית, מיזם בלעדי בתחום ניהול הסיכונים לנסיעות עסקיות. במסגרת המיזם, אמסלם טורס, המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות, תעניק לראשונה ללקוחותיה העסקיים פתרון טכנולוגי וניהולי להקניית הגנה בטיחותית ובריאותית בנסיעות עבודה לחו”ל, וזאת מוך הערכה שחברות במשק תידרשנה היום יותר מתמיד להיות מחויבות לניהול הסיכונים של עובדיהן. על כל חברה מוטלת אחריות לצד האינטרס לשמור על ההון האנושי שהוא הנכס היקר ביותר. הפרויקט ילווה בתמיכה של נציגי אמסלם טורס שעברו הכשרה בתחום זה.

פתרון זה פועל באופן מודולרי ומאפשר לקבל שירותי ניהול סיכונים מותאמים לכל לקוח לפי צרכיו: תמונת מצב עדכנית לפני הנסיעה, הערכת סיכונים ביעד הנסיעה, נהלים והגבלות בכל יעד, מוקד חירום 24/7 לסיוע לנוסעים, שירות מידע כללי על מדינות שונות, עדכונים בזמן אמת, התראות מסע ועוד. יודגש כי שירות זה אינו מהווה תחליף לביטוח נסיעות לחו”ל או תחליף לביטוח בריאות הנדרשים בכל נסיעה לחו”ל.

לדברי יעקב אמסלם, מנכ”ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, “אנו מברכים על שיתוף הפעולה הבלעדי עם אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום ניהול הסיכונים. מטרת שיתוף הפעולה היא להעניק ללקוחותינו את השקט הנפשי הנדרש בכל נסיעה ולכל אורכה – בין אם לחברה ובין אם לנוסע ולמשפחתו. בשנים האחרונות חלה מגמת התחזקות בענף לנושא ה-Risk management ועם התפרצותה של מגפת הקורונה העולמי, החלטנו בקבוצה שזה הזמן המתאים לחפש את המקור הנכון והמתקדם ביותר בתחום”.

עוד לדברי אמסלם, “אנו גאים להיות הסנונית הראשונה להשיק פתרון מתקדם זה בישראל ומאמין כי מהר מאוד הלקוחות יבינו שהמציאות הנוכחית מחייבת התאמה גם לנושא זה. פתרון זה מוצע בכל סניפי אמסלם טורס ברחבי העולם. השירות החדשני המוצע ללקוחותינו משלב פתרונות לניהול סיכונים טכנולוגיים יחד עם פתרונות באמצעים נוספים והכול בתיאום עם צרכי הלקוח”.

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על “מתחדשת: קבוצת אמסלם טורס משיקה מיזם ניהול סיכונים לנסיעות עבודה”

 1. Rafi Baeri

  כל הכבוד ליוזמה ולמחשבה. גם אם אין כאן פרנסה משמעותית החשיבה מחוץ לקופסא של אמסלם ראויה להערכה

 2. אריאל

  יוזמה יפה , יוזמה אחרתפחות מוצלחת הייתה לעשות שיתוף פעולה עם פרילנסריים אך מאוד מנותקת מהמציאות ולא ברור אם באה לסייע לפרילנסרים בעת הקורונה כי אני לא עמדתי בתנאי הסף שהציבו , הדרישה הייתה מחזור של 500000 דולר בשנה

 3. יהודה נתנזון

  יעקב הנכבד , ללא ספק יוזמה ראויה להערכה רבה ,
  יישר כוחכם בימים קשים אלו לעם ישראל .

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020
 • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.