קבוצת לופטהנזה: איומי שביתות בעונת השיא של הקיץ

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צוותי האוויר של חברת לופטהנזה, אירו-ווינגס ובריסל איירליינס עשויים להחליט בימים הקרובים על שביתות בעקבות סכסוכי שכר עם ההנהלה

לא שקט בקבוצת לופטהנזה. עובדים בחברות התעופה של הקבוצה אינם מרוצים מתנאי השכר והעבודה, העלולים אף להיפגע בעקבות צעדי ההתייעלות הצפויים מצד הנהלת הקבוצה.

האיגוד המקצועי של דיילי האוויר של חברת לופטהנזה, UFO, מתריע בפני הנהלת החברה על יציאה לשביתה של דיילי החברה בחודש יולי עקב סכסוך שכר עם הנהלת החברה, שנמשך מאז שנת 2016.

נציגי איגוד UFO הסבירו כי הרקע לשביתה הצפויה מגיע לאחר שהנהלת לופטהנזה הודיעה להם שהמגעים עם האיגוד יופסקו,  וכי מאז 2016 צוותי האוויר מצפים ליישום הסכמי גישור, שהושגו עם הנהלת החברה, ותשלום שכר עפ”י הסכמי העבודה הקיבוציים.

גם עובדי חברת הלואו-קוסט של קבוצת התעופה, אירו-ווינגס (גרמניה), וחברת הבת שלה, ג’רמנווינגס, מתכוננים לשביתה, כשבשבוע הבא, כמקובל, צפוי להתקיים משאל בין עובדי החברות על יציאה לשביתה, אופייה ומשכה.

עפ”י הנהלת לופטהנזה ואירו-ווינגס, הם מוכנים לקיים מו”מ עם נציגות העובדים.

גם עובדי חברת התעופה הבלגית, בריסל איירליינס, השייכת לקבוצה, ופועלת תחת המותג של אירו-ווינגס, אינם מרוצים מהסכמי העבודה, וביום שני הקרוב תתקיים ישיבה מיוחדת של מועצת העובדים כדי לגבש החלטה על נקיטת אמצעים.

כזכור, ביום ראשון האחרון, מועצת המנהלים של קבוצת לופטהנזה תיקנה את התחזית הפיננסית שלה לשנת 2019 כולה בעקבות התוצאות המאכזבות בחודשים הראשונים של השנה. הנהלת אירו-ווינגס החליטה על צעדי התייעלות בלתי נמנעים, אותם היא תציג לאיגודים המייצגים את עובדי בריסל איירליינס הבלתי מרוצים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה