לופטהנזה מחדשת את טיסותיה לת”א בשבוע הבא

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הטיסה הראשונה תמריא מתל אביב ביום שני, 22 בפברואר. נוסעי לופטהנזה וצוותי האוויר יידרשו לעטות מסכות כירורגיות חד פעמיות או מסכות בתקן FFP2/FFP3 (N95/KN95). במקביל הוארכה אפשרות השינוי בכרטיסי הקבוצה עד סוף מאי 2021 ללא דמי שינוי
צילום: 123rf
צילום: 123rf

לופטהנזה תחדש החל בשבוע הבא את טיסותיה בקו פרנקפורט תל אביב, זאת לאחר שהופסקו בעקבות סגירת השמיים בישראל.

הטיסה הראשונה תמריא מתל אביב ביום שני, 22 בפברואר, בבוקר, הטיסה הנכנסת, אשר תפעל ביום ראשון, ה-21 בפברואר בערב, תגיע ללא נוסעים, בהתאם להנחיות ממשלת ישראל.

בשלב ראשון יופעלו הטיסות מפרנקפורט לתל אביב בימים ראשון, שלישי, חמישי ושבת. הטיסות מתל אביב לפרנקפורט יתקיימו בימים ראשון, שני, רביעי ושישי.

בשלב השני ובהתאם למגבלות כמות הנוסעים שיורשו להמריא מתל אביב או לנחות בה, תיבדק האפשרות לטיסות נוספות. על פי ההנחיות, הנוסעים יתבקשו לקבל אישור מועדת חריגים על מנת לטוס וכן להצטייד בתוצאות בדיקת קורונה שלילית. את הבקשה לאישור ניתן להגיש לוועדת החריגים בלינק כאן.
בנוסף מעדכנת קבוצ לופטהנזה את הנחיות הבטיחות ומחייבת את הנוסעים וצוותי האוויר לעטות מסכות רפואיות בטיסותיה לגרמניה ואוסטריה ומהן.

בטיסות הקבוצה לגרמניה וממנה יש לעטות מסכות כירורגיות חד פעמיות או מסכות בתקן FFP2/FFP3 (N95/KN95). אוסטריאן איירליינס מחייבת שימוש במסכות FFP2/FFP3 בלבד, ללא שסתום, בכל טיסותיה לאוסטריה וממנה. לא ניתן עוד לעטות מסכות בד בטיסות אלה.
בכך מתאימות את עצמן חברות הקבוצה לדרישות החדשות והמחמירות של ממשלות גרמניה ואוסטריה בכל הנוגע לעטיית מסכה באמצעי תחבורה ציבוריים כאשר ההנחיות כוללות גם טיסות וכן את משך השהיה בשדות התעופה במדינה.
ההנחיה החדשה תקפה עבור נוסעים מגיל 14 ומעלה. ילדים מגיל 6 עד 14 וכן נשים הרות יהיו רשאים להמשיך ולעטות מסכות רגילות אשר השימוש בהן היה מותר עד כה. ילדים מתחת לגיל 6 פטורים, ברוב המקרים, ממסכה אך יש להתעדכן בהתאם לדרישות המשתנות של מדינת היעד.
נוסעים עם מגבלות רפואיות יכולים לקבל פטור ממסכת פנים באמצעות הצגת אישור רפואי חתום על ידי רופא, על גבי טופס של חברות התעופה, אותו ניתן להוריד מאתר כל אחת מן החברות. בנוסף, יש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) אשר בוצעה לא יותר מ-48 שעות לפני מועד הטיסה.
בלופטהנזה מעדכנים כי על מנת לאפשר לנוסעים להיערך בהתאם, עודכנו האתרים וערוצי המדיה החברתית של החברות וכן תישלח הודעה לנוסעים אשר פרטי יצירת הקשר שלהם מופיעים בהזמנה.
עוד מציינים בלופטהנזה כי כל מטוסי הקבוצה מצוידים בפילטרים בתקן HEPA המחמיר ביותר, המבטיחים שמירה על אוויר נקי במטוס ודואגים לתחלופה יעילה שלו במהלך כל הטיסה.
במקביל מאריכה הקבוצה את האפשרות לשנות את מועד הטיסה לנוסעים אשר כרטיסיהם הונפקו עד ה-31 באוגוסט 2020. כעת ניתן לדחות את הנסיעה עד ה-31 במאי 2021, ללא דמי שינוי. במידה והמסלול החדש שנבחר כרוך בהפרש מחיר או מיסים, יש להוסיפם בעת השינוי. נוסעים שטיסתם בוטלה יהיו זכאים להחזר כספי מלא במידה ויבחרו שלא לדחות את נסיעתם.

עופר קיש, מנכ”ל קבוצת לופטהנזה ישראל: “אנו שמחים לחדש את טיסותינו בקו פרנקפורט תל אביב ומקווים כי בקרוב נוכל להרחיב את פעילותנו ולחדש את טיסות הנוסעים של שאר חברות הקבוצה. לאורך תקופת הסגר על נתב”ג המשכנו לשרת לקוחות ישראלים מפרנקפורט למגוון רחב של יעדים בעולם וכעת נוכל להטיס אותם גם מתל אביב לגרמניה כך שלא יידרשו לרכוש כרטיסי טיסה נפרדים. בטיחות ובריאות הנוסעים והצוות נמצאות בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו עושים כל שנדרש על מנת לשמור עליהן, בהתאם לדרישות המדינות השונות. קבוצת לופטהנזה הייתה בין הראשונות אשר חייבו עטיית מסכה במטוס ונוקטת בכל האמצעים על מנת לשמור על בריאותם של לקוחותינו ועובדינו, כך שיוכלו להגיע ליעדם ולשוב הביתה בבטחה. במקביל, אנו ממשיכים לאפשר ללקוחותינו להגמיש את תכניות הנסיעה שלהם מתוך הבנה כי במצב הנוכחי הנוסעים מתקשים להתחייב אך בכל זאת היו רוצים מאוד לממש את טיסתם במועד מאוחר יותר. כבר עכשיו אנו רואים התעוררות ממשית בהזמנות לתקופת הקיץ והחגים ואנו מקווים שאפשר יהיה לטוס וליהנות מחופשה בחו”ל אפילו מוקדם יותר”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “לופטהנזה מחדשת את טיסותיה לת”א בשבוע הבא”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה