שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

למען הקהילה: קבוצת לופטהנזה תומכת ב-51 פרוייקטים לסיוע לצעירים ב-24 מדינות

למרות שענף התעופה טרם התאושש ממשבר הקורונה, ארגון הסיוע של קבוצת לופטהנזה יתמוך ב-17 פרויקטים חדשים נוספים המתמקדים בחינוך, עבודה והכנסה, כולל סיוע לראשונה לשכבות החלשות במדינות העולם וביניהן: ארגנטינה, עיראק, קמרון, קולומביה והפיליפינים
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צילום: Shutterstock

למרות ההשפעות המורגשות עדיין של מגיפת הקורונה על ענף התעופה, חברת לופטהנזה מגבירה את המחויבות שלה לסיוע לקהילה במגוון תחומים בגרמניה ובעולם כולו.

ארגון הסיוע של קבוצת לופטהנזה תומך כעת ב-17 פרויקטים חדשים המתמקדים בחינוך, עבודה והכנסה, כולל לראשונה בארגנטינה, איטליה, עיראק, קמרון, קולומביה והפיליפינים.

הפרויקטים אשר נבחרו מהצעות של עובדי קבוצת לופטהנזה, מפוקחים ומנוהלים על יד העובדים עצמם והכל בהתנדבות. בסך הכל, ארגון הסיוע של קבוצת לופטהנזה מעורב כעת ב-51 פרויקטי סיוע ב-24 מדינות לצעירים מוחלשים.

"מגיפת הקורונה החריפה עוד יותר את משבר החינוך העולמי. זו הסיבה שיש לנו כל כך הרבה לעשות כארגון סיוע כרגע. הפרויקטים החדשים של ברית העזרה של קבוצת לופטהנזה, נועדו לסייע במתן הזדמנויות שוות לילדים ולצעירים לאחר תקופה קשה זו. חינוך הוא המפתח לעתיד מוצלח", אומרת אנדריאה פרנקופף, מנכ"לית של ארגון הסיוע.

לסגירת בתי ספר הייתה השפעה שלילית במיוחד על ההזדמנויות החינוכיות של ילדים וצעירים במדינות רבות. לפי קרן הילדים של האו"ם (UNICEF), דיגיטציה לא מספקת ומחסור בציוד מנעו לפחות משליש מהתלמידים ברחבי העולם ללמוד מהבית במהלך המגיפה.

באמצעות עבודתו, ארגון הסיוע- Help Alliance, תורם תרומה חשובה ליעדי הפיתוח בר-קיימא של האו"ם, של "חינוך איכותי" ועבודה הגונה וצמיחה כלכלית-"Decent Work and Economic Growth".

בין הפעיליות של ארגון הסיוע של קבוצת לופטהנזה:

גרמניה: דרכים חדשות ללמוד לקרוא
פרויקט מיוחד התומך בילדים עם צרכים מיוחדים בלימוד הקריאה במקביל לשיעורי בית הספר.

איטליה: תמיכה בצעירים במילאנו

הפרויקט הנועד לגרום לילדים ובני נוער להיות מודעים ליכולותיהם, הפוטנציאל והכישורים שלהם ולעזור להם לפתח את כישרונותיהם כדי שיוכלו לבחור ולעצב את עתידם באופן מודע.

פיליפינים:  הציוד הטוב ביותר לבית הספר לילדים מהפיליפינים.
באמצעות אספקת חומרי בית ספר, מקרני LCD וארוחות בית ספר לילדים מוחלשים, מטרת הפרויקט היא להקל על העומס על המורים וההורים וליצור סביבת למידה משופרת לכל התלמידים.

דרום אפריקה: בתים של תקווה בקייפטאון
בתים מיוחדים המציעים לילדים ולצעירים מהחלקים העניים ביותר של קייפטאון מקום לחינוך, פעילויות תרבותיות ובכך יוצרים אלרטנטיבות חדשות מעבר לסכנות בקייפטאון.

עיראק: חיזוק הביטחון העצמי לנערות ונשים
פעילויות בחוץ שלא רק מקדמות כושר גופני, אלא גם מציעות לנשים ונערות את ההזדמנות לפתח את כישוריהן וכישוריהן, על מנת לצבור ביטחון עצמי ושינוי חיובי בחברה שסועת מלחמה.

 

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.