שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

קרני: "אין לנו אבא ואמא, כאשר הסבא – רה"מ, לא איכפת מאיתנו, מדוע שלשרים שלו יהיה איכפת?"

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות לפספורטניוז לא מוצא מנוח :"אין משרד שנלחם את המלחמה של משרדי הנסיעות, חברות התעופה, צ'רטרסטים שמתחייבים במיליוני דולרים ולא שמים עליהם". על ההסבה המקצועית :"אני הולך להיות טייס והעובדים שלי קפטנים בספינות"
התאחדות סוכני הנסיעות
טלי לאופר וקובי קרני -התאחדות סוכני הנסיעות. צילום: דניאל אברגיל

על רקע העובדה שאף משרד ושר בממשלה לוקח תחת אחריותו את סוכני הנסיעות בישראל וזאת למרות שמשרד הכלכלה והשרה, אורנה ברביבאי, אמורים להיות אלו שאחראי על הסוכנים, קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות לא מוצא מנוחה ומרגוע על המצב הקשה של סוכני הנסיעות.

קרני אומר היום לפספורטניוז :"אף אחד לא אחראי, כל אחד מתנער מאחריות. בעבר היינו תחת משרד התיירות, אבל הם רצו בזמנו רק כבוד ולא מחויבות, אז לא רצו להיות אחראים עלינו. אין לנו אבא ואמא. זה כאשר הסבא, ראש הממשלה, לא איכפת מאיתנו, אז מדוע שלשרים שלו יהיה איכפת?".

עוד ממשיך קרני: "אין משרד שנלחם את המלחמה של משרדי הנסיעות, חברות התעופה, צ'רטרסטים שמתחייבים במיליוני דולרים ולא שמים עליהם".

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות גם מותח ביקורת של שר האוצר, אביגדור ליברמן : "כולם פיונים של שר האוצר מה שהוא רוצה קורה, ככה היה גם בעבר. ששר אוצר רצה לעזור אז הוא עזר. אבל המצב כיום ששר האוצר לא רוצה, לא מעניין אותו. זה לא צודק, לא דמוקרטי, שיש מלחמת קורונה, צריכים לעזור למי שצריך את העזרה".

עוד מוסיף קרני:" הרי מה שקורה כעת זה לא תלוי בנו או בניהול שלנו. יש גופים שנהנים מהכנסות יותר גדולות בגלל הקורונה, ולכן היה צריך לעזור למי שבאמת צריך. חשבתי שראש הממשלה ידאג לכך, אבל טעיתי, הוא לא עושה כלום".

על החלטת הממשלה לשלוח את אנשי ענף התיירות לעשות הסבה מקצועית, קרני מתפוצץ ואומר:" איזה זלזול זה ברמה האנושית, פשוט מעליב, לבוא ולהגיד לנו לכו תחליפו מקצוע. אני החלטתי להיות טייס,העובדים שלי החליטו ללכת להיות קפטנים על אניות נוסעים. הם נורמאליים?, אין תכנית מעשית, לא יודעים מי עובד, מי לא. מי רוצה לעבוד. הם מתייחסים לסוכני תיירות נכנסת, לעובדים, מי יתייחס לבעלי המשרדים? מי יפצה את בעלי המשרדים? העיקר שולחים אנשים בני 50-60 לעשות הסבה מקצועית".

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 תגובות

  1. לא כדאי לך להיות טייס בארץ
    מקצוע הולך ונעלם יחד עם התיירות
    שני ענפים שכנראה יש למישהו למעלה אינטרס לרסק

  2. מספיק כבר להתלונן דרך כתבות ולשלוח מכתבים, זה לא עושה את העבודה.
    לא ראיתי שאתם באמת עושים משהו יעיל בנין.
    הגיע הזמן שתתחילו לעשות ולהלחם!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.