שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

"הממשלה ממשיכה לפזר פייק ניוז, אבל אי אפשר לעבוד על כל האזרחים כל הזמן"

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות זועם על פרסומים בכלי התקשורת המצטטים היום (ד') גורמים באוצר כאומרים: "אחרי שסייענו לתיירות, נסייע עכשיו גם לתרבות". קרני: "לא סייעתם לנו. דיבורים על 'סיוע' ו'פתרונות' אולי מצטלמים יפה אבל לא עושים רושם על אף אחד כשיודעים שהם ריקים מתוכן. הציבור לא מטומטם". מהי עצתו לעובדי ענף התרבות?
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות קובי קרני
קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות. צילום: חן גלילי

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות, קובי קרני, מוחה בתוקף על פרסומים שונים בכלי התקשורת המצטטים היום (ד') גורמים במשרד האוצר כאומרים: "אחרי שסייענו לתיירות, נסייע עכשיו גם לתרבות". נזכיר כי בעקבות מחאת השחקנים אתמול (ג'), משרדי האוצר והתרבות פרסמו הבוקר מתווה תמיכה בעולם התרבות. אתמול הפגינו עשרות שחקנים ואנשי תרבות ברחבת תיאטרון הבימה בתל אביב על היעדר פיצויים ותמיכה.

לדברי קרני, "ממשלת ישראל ממשיכה לפזר פייק ניוז, אבל אי אפשר לעבוד על כל האזרחים כל הזמן. שמענו השבוע את דבריו הקשים של יו״ר וועדת הכלכלה, ח״כ מיכאל ביטון, שיצא בביקורת נוקבת על הפקרת והפליית ענף התיירות היוצאת ואילו, הבוקר נחשפנו שוב לכותרות חסרות שחר מטעם משרד האוצר המדברות על כך כי 'לאחר שסייענו לתיירות, נסייע עכשיו גם לתרבות'. זאת הטעיה גסה של הציבור".

עוד אומר יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות, "משרד האוצר, אתם לא סייעתם למשרדי וסוכני הנסיעות. לא סייעתם למורי הדרך. לא סייעתם לכל עובדי התיירות היוצאת. סגרתם ולא פיציתם. דיבורים על 'סיוע' ו'פתרונות' אולי מצטלמים יפה לעיתון, אבל לא עושים רושם על אף אחד כשיודעים שהם ריקים מתוכן. הציבור לא מטומטם, חברי הכנסת לא מטומטמים. איבדתם שליטה על המגיפה, איבדתם שליטה על המשק, אבל יותר מכל איבדתם את אמון העסקים".

קרני מוסיף ואומר, "לעמיתינו בענף התרבות, לבי עליכם אם תלכו שולל אחרי הבטחות חסרות תכלית. אם הממשלה 'תסייע' לכם כפי ש'סייעה' לענף התיירות, תתכוננו כבר עכשיו לסגור את העסק, ממילא בקרוב תופנו גם אתם 'להחליף מקצוע'״.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

5 תגובות

 1. לפני כחודש שהתפרסם שהם עוזרים כתבתי כאן שמישהו יקבל שקל שיעדכן.
  הם משקרים במצח נחושה.
  הם מדושני עונג ומנותקים.
  מה הקשר לשר התיירות לתיירות?
  מי זה שר האוצר ששולח ענף שלם ללמוד מקצוע חדש? מה הוא מבין?
  כל מי שקשור אליו אומר בנוסך בכל ערוץ שהם מחכים לנתונים.
  איזה נתונים? מתי יגיעו הנתונים?
  חבורה שדואגת רק לעצמה.
  זה נקרא בעיברית נוכלות.לא יודע איך זה נקרא במולדבית

  1. צודק 100%
   פייק ניוז במיטבן.
   אין מתווה ולא חצי מתווה לענף התיירות!

 2. שלום מר חודרוב…אני מורה דרך בתיירות נכנסת…אתה לא מפסיק לפמפם את השקר של שר האוצר התיירות ועוד כמה שרים וחברי כנסת כאילו מורי הדרך בתיירות הנכנסת קיבלו איזשהו פיצוי או פתרון …זוהי זריית חול בעני הציבור ויחסי ציבור של ליברמן ואתה משתף פעולה איתו ,במזיד או שלא במזיד. אני מורה דרך בן 64 אב ל-3 ילדים,נכה צה"ל.
  בני הבכור סטודנט בטכניון שתלוי בי כלכלית,חיילת משוחררת שעובדת בשכר מינימום כדי לממן את לימודיה בעתיד וילד בן 12 שאובחן בתחילת הקורונה כחולה בסוכרת נעורים (אני לא יודע אם אתה יודע במה זה כרוך גם נפשית וגם כלכלית), ילדים נהדרים שתרמו למדינה בתפקידים משמעותיים בצבא ומתעתדים להיות אזרחים פרודוקטיבים ומועילים כפי שחינכנו אותם.
  מזה שנתיים שאני לא עובד משום שהמדינה מנעה ממני את האפשרות להתפרנס ולכלכל את בני בתי בניגוד לכל חוק או אמנה אנושית. עד יולי קיבלתי סיוע מזערי שעזר למשפחתי להחזיק את הראש מעל המים. מחודש יוני ההכנסות מסתכמות ב-0. שר האוצר איווט האיום "חסר הלב" ליברמן מונע פת לחם מבני משפחתי והוא וחבר מרעיו (קושניר רוזבוזוב ואחרים) לא מפסיקים להלעיט את הציבור בשקרים כאילו מוצע פתרון למורי הדרך. מדובר כאמור בשקר ויחסי ציבור…30 מליון שקלים עבור סיורים ,בשיתוף הרט"ג לא רק שעדיין לא מתקיים, אם תעשה חשבון ואתה יודע ,שעל מורה דרך מתוך 3000 מורי הדרך יקבל אם בכלל 5 ימי עבודה…נראה לך כפתרון שיביא מזור למורי הדרך? תכניות ההסבה שהציע ברוב חוצפתו ליברמן לא רק שמציעה הסבות הזויות למורי דרך שעבדו 20-40 שנים במקצוע (מכונאי רכב,נהגים וכדומה) איזה מורה דרך בן 60 ומעלה יוכל לעסוק במקצועו האלה ? הצעירים, חלקם מצאו להם אפשרויות תעסוקה או הסבה אחרים. המבוגרים כמוני נותרו חסרי אונים. איזו הסבה יעשו? אחרי שעמלו למעלה ממחצית חייהם-הן בעבודה שאהבו השקיעו בה ממון וזמן וביצעו אותה על הצד הטוב ביותר התפרנסו ממנה ופירנסו את אוצר המדינה (ואף היוו שגרירים נאמנים). בעבודות רבות או שהן זקנים מדי או שהם over qualified …למה זנחו אותנו ובכל פעם שאנשי תעשיית התרבות והבידור מצייצים הארנק נפתח כך גם המלונאים שעשקו את הציבור הישראלי ובאותה מידה המסעדנים…מורי הדרך קיבלו קדחת!!! איך אני אמור
  לפרנס את בני משפחתי!! לסייע לבני הסטודנט לביתי החיילת המשוחררת הטריה ולבני הצעיר כדי שיהיו אזרחים מועילים ופרודוקטיביים. אנא הפסק לדברר את האוצר כאילו יש פתרון למורי הדרך!! בעיקר למבוגרים שבניהם לאימהות החד הוריות ולאימהות עם ילדים קטנים!! אל תוסיף חטא על פשע, על התעללותו של איווט האיום בנו!! באנשים יקרים שעבדו כל חייהם ועתה מוצאים את עצמם בדרך לחיי עוני!!!!
  מתנצל על הסגנון (ושגיאות ההדפסה ) פשוט כלו כל הקצין!!!! והיאוש בכל פינה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.