קוואנטס תפעיל את הטיסות הארוכות בעולם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה האוסטרלית תבחן בחודשים הקרובים השלכות שונות של טיסה בין סידני לניו יורק וללונדון, שתימשך 19 שעות. מנכ"ל קוואנטס: "הטיסות הישירות מסידני ללונדון ולניו יורק הן הגבול העליון של ענף התעופה, ולכן אנו נחושים לעשות זאת בצורה הטובה והנכונה ביותר"

 

חברת התעופה האוסטרלית, קוואנטס, שחנכה בשנה האחרונה את הקו בין פרת’ ללונדון, טיסה של 17 שעות, מתכננת לפתוח קווים ארוכים יותר, שהטיסה בהם תימשך 19 שעות רצופות, בין סידני לניו יורק ובין סידני ללונדון, במיזם המכונה Sunrise.

לפני הפעלת הקווים החברה עורכת סדרת בדיקות ומבחנים בשלושת החודשים הקרובים ותפעיל טיסות ניסוי במטוסי 787-9 עם 40 נוסעים, כולל הצוות, כולם עובדי החברה, ומינימום של מטען כדי להאריך את טווח הטיסה.

מדענים ורופאים ממרכז רפואי בסידני יבדקו השלכות שונות של הטיסה הארוכה על הנוסעים, בריאותם והרגשתם, בין השאר: איכות השינה, השפעת המזון והשתייה, התאורה, התנועה במשך הטיסה, השעון הביולוגי ועוד.

גם הטייסים ייבדקו באמצעות מערכת מיוחדת הבוחנת את תנודות גלי המוח, וגם רמות המלטונין שלהם, ההורמון המווסת את מהלך השינה והערנות, ייבדקו לפני הטיסה, במהלכה ועם סיומה.

אלן ג’ויס, מנכ”ל קוואנטס, אומר: “עבור הנוסעים היעד הוא לצמצם ככל האפשר את הג’ט לג ולספק להם סביבה נוחה ונעימה למנוחה. עבור הצוות היעד הוא לאבחן את רמות השירות הטובות ביותר, כשהם בתפקיד, ולמקסם את אפשרויות המנוחה שלהם בטיסות אלה. הטיסות הישירות מהחוף המרחי של אוסטרליה ללונדון ולניו יורק הן הגבול העליון של ענף התעופה, ולכן אנו נחושים לעשות זאת בצורה הטובה והנכונה ביותר”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.