קווי חופשה: הושלמה רכישת 'הדקה ה-90'

עסקת הרכישה קיבלה את אישורו של הממונה על ההגבלים העסקיים. 'הדקה ה-90' תמשיך לפעול באופן עצמאי בניהול המנכ"לית דנה לביא, תחת המטרייה של סיטונאית התיירות, קווי חופשה

צילום: 123rf

 

כפי שנודע ל'פספורטניוז', הממונה על ההגבלים העסקיים אישר את רכישת 'הדקה ה-90' ע"י חברת 'קווי חופשה'. 

עם קבלת האישור, עמי כהן וארנון אנגלנדר, הבעלים של סיטונאית התיירות 'קווי חופשה' השלימו את רכישת 'הדקה ה-90', שתמשיך להיות חברה עצמאית בניהול המנכ"לית דנה לביא, תחת המטרייה של 'קווי חופשה'. החידוש: הדקה 90 תתחיל למכור את כל מוצרי התיירות כמכירה מוקדמת לטווח הרחוק. 

 עם רכישתה מצטרפת 'הדקה ה 90' כזרועה שיווקית נוספת לקבוצת החברות בבעלותם של עמי כהן וארנון אנגלנדר הכוללת את: 'קווי חופשה' כסיטונאית תיירות, המפעילה טיסות שכר ל -18 יעדים באירופה ובאגן הים התיכון, חברת 'בליק' תיירות וטכנולוגיה, המתמחה במכירה אינטרנטית של טיסות וחבילות ובפיתוח טכנולוגיות הקשורות בתיירות, וחברת התעופה היוונית 'בלו בירד איירווייס' (BLUE BIRD AIRWAYS) בעלת צי מטוסי בואינג, המפעילה טיסות מאיי יוון למספר יעדים באירופה, וטיסות מתל אביב לאיי יוון ואירופה.

עמי כהן,קווי חופשה. צילום: יח"צ

עמי כהן, מבעלי 'קווי חופשה', אמר לאחר השלמת העסקה: "הדקה ה-90 הינה מותג מדהים וגאוני. חברה בעלת מוניטין ופורצת דרך בתחומה, אשר הוכיחה לאורך השנים את יכולותיה להציע את כל מגוון מוצרי התיירות במחירי "הדקה ה 90". החברה תמשיך להתנהל כחברה עצמאית, אך במקביל תהנה מקשריה הענפים של קווי חופשה עם מגוון רחב של ספקי תיירות וחברות תעופה. החידוש הגדול יהיה ש"הדקה ה 90" שנתפסה בעבר כחברה שמציעה בעיקר דילים של הרגע האחרון, תמכור כעת את כל מוצרי התיירות במכירה מוקדמת ולטווח רחוק, גם כן במחירי "הדקה ה 90".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה