קריאה לתיירים האמריקאים לשלב ביקור בדובאי ובישראל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מנהלי רשויות התיירות של ישראל ודובאי ממליצים לאמריקאים לבקר בשתי המדינות בנסיעה אחת, במיוחד במהלך יריד 'דובאי אקספו', שייפתח ב-1 באוקטובר
דובאי
דובאי. צילום: 123rf

הקשר בין ישראל ודובאי הולך ומתהדק ושיתוף הפעולה תופס תאוצה גם בתחום התיירות. המנהלים של רשויות התיירות הלאומיות של ישראל ודובאי באמריקה הצפונית קוראים לתיירים האמריקאים לשלב ביקור בדובאי ובישראל בנסיעה אחת.

צ’אד מרטין, מנהל אזור אמריקה הצפונית של משרד התיירות הישראלי, וסוראיה אלולמה, מנהלת אמריקה הצפונית של רשות התיירות של דובאי, המליצו במשותף במהלך פורום וידאו מקוון עם סוכני נסיעות ועיתונאים על הטיול המשולב, במיוחד במהלך יריד ‘דובאי אקספו 2020’, שנדחה מהשנה שעברה וייפתח השנה ב-1 באוקטובר,.

התיירות האמריקאית הן לישראל והן לדובאי מפותחת מאד, ונראה כי עם ההתאוששות ממגפת הקורונה תשגשג מחדש.
20 אחוז מהתיירות הנכנסת לישראל היא מצפון אמריקה, וכ-1.2 מיליון מבקרים אמריקאים ביקרו בישראל בשנת 2019. דובאי מקבלת 7 אחוזים מהתיירות הבינלאומית שלה מצפון אמריקה, עם 817,000 מבקרים בשנת 2018.
כמובן, התיירות בין ישראל לדובאי צמחה משמעותית בעקבות כינון הסכם השלום בין המדינות. מחודש נובמבר עד ינואר נסעו 130 אלף ישראלים לאיחוד האמירויות הערביות, כאשר פעלו טיסות מסחריות מישראל.

יריד אקספו דובאי, שיתקיים בין התאריכים 1 באוקטובר ל-31 במרץ, צפוי ליהנות גם ממבקרים ישראלים רבים, ונראה כי קווי התעופה בין ישראל לאיחוד האמירויות ייפתחו בקרוב, כי שתי המדינות ניצבות בצמרת החיסונים בעולם.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה