קורונה? מניות רשתות בתי המלון הישראליות עולות בבורסה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
פתאל הודיעה בתחילת השבוע כי "צפויה ירידה לא מהותית בהכנסות החברה לאחר שמניית החברה ירדה, היא דווקא החלה לעלות. מניות ישרוטל ודן רשמו עליות נאות השבוע בבורסת ת"א

על רקע התפרצות נגיף הקורונה וההשפעה על הכנסות חברות התעופה, הנסיעות והמלונות, דווקא, מניות רשתות בתי המלונות הנסחרות בבורסת ת"א, רשמו עליות נאות בימים האחרונים.

בתחילת השבוע רשת מלונות פתאל בדיווח מיידי לבורסה, דיווחה כי על פי "הערכה ראשונית אשר ביצעה החברה, נכון למועד דוח מיידי זה, צפויה בחודשים הקרובים ירידה לא מהותית בהכנסות החברה, הן בישראל והן באירופה, בעיקר בגין ביטול הזמנות קיימות בשילוב עם ירידה מסוימת בהזמנות עתידיות, אשר להערכת החברה ניתן ליחסן לאירוע נגיף ה"קורונה" והשלכותיו, הן הישירות והן העקיפות".

לפני כשבוע, ב-13.2, מניית פתאל רשמה ירידה בסך של 4.59%, ביום ראשון השבוע ה-16.2 עלתה ב-0.92%,  ביום שני, 17.2, היום בו החברה דיווחה לבורסה על הפגיעה היא רשמה ירידה של 2.06%, אתמול יום שלישי, 18.2 היא רשמה ירידה של 1.01% , אבל היום יום רביעי, 19.2, היא סיימה עם זינוק מתקן של 3.96% .

ואילו רשת ישרוטל רשמה בשבוע האחרון זינוק יפה. ב-13.2, היא קפצה ב-1.85%. ביום ראשון בתחילת השבוע, סיימה עם עלייה קלה של 0.2%,  ביום שני רשמה עוד עלייה קלה של 0.33% ואתמול יום שלישי, היא כבר זינקה ב-2.44%,  והיום יום רביעי השלימה יום נוסף של עליות עם זינוק נוסף של 1.67%.

רשת מלונות דן עלתה ב-13.2 בסך של 0.31% , בתחילת השבוע ביום ראשון נסחרה ללא שינוי, ביום שני עלתה בסך של 0.69%,  אתמול, יוום שלישי רשמה ירידה קלה של 0.38%, והיום , רביעי היא סיימה עם זינוק נאה של 2.53%. 

     

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר שלנו עכשיו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • Booking.com

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.