קורס הכשרה ליועצי שייט נפתח בת”א בחודש הבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לבוגרי הקורס הייחודי, שיתקיים במסגרת היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל, תוענק תעודת 'יועץ שייט'. מחיר מיוחד לסוכני נסיעות

ענף השייט הפך זה מכבר לתחום המתפתח ביותר בעולם התיירות, וגם בארץ הענף בתאוצה משמעותית, כשמספר מרשים של כ-100,000 ישראלים יוצאים מדי שנה לחופשות שייט.

ראוי לציין כי רוב מוחלט של חופשות השייט ברחבי העולם, שלא כחבילות נופש או טיולים מאורגנים, מוזמנות באמצעות יועצי שייט מקצועיים, הנדרשים לידע מקיף ומומחיות במאפיינים השונים של הענף על כל מרכיביו.

אוניברסיטת אריאל, באמצעות היחידה ללימודי חוץ והמשך, ובשיתוף הפורום הישראלי לתיירות שייט בינלאומית, החליטה לענות על הדרישה הנרחבת ליועצי שייט ופותחת בחודש הבא קורס הכשרה מקיף, שיעניק לבוגריו ידע נרחב ומעשי בתחומים המורכבים של הענף, ויאפשר להם להשתלב בענף התיירות.

הלימודים יתקיימו בתל אביב, ברחוב בן אביגדור 5, בימי שני בין השעות 17:30 – 20:45, ויכללו 30 שעות אקדמיות ב-8 מפגשים, שיחלו ב-16 במרץ.

הקורס יכשיר את המשתתפים ליועצי שייט מקצועיים, תוך הקניית ידע מקיף בתחום השייט הבינלאומי, הכשרה מעשית בתוכנות הזמנת שייט, היכרות המבנה התמחורי של הענף, לימוד חוקי שירותי התיירות וסדנאות מעשיות בענף. למסיימי הקורס, על כל המטלות הכרוכות, תוענק תעודת ‘יועץ שייט’ מטעם אוניברסיטת אריאל.

הרכז האקדמאי של הקורס הוא מני רפפורט, שינחה את התוכנית יחד עם חנוך (נוקי) שגב.

מני רפפורט, יזם ומרצה בנושאי תיירות באוניברסיטת חיפה ובאר שבע, מומחה בנושא השייט, שכיהן בעבר כסמנכ”ל ‘גולדן טורס’ וכמנהל מחלקת השייט בקבוצת ‘סיגנל’.

חנוך (נוקי) שגב, מוותיקי ענף התיירות, לשעבר יועץ לשר התיירות ומנכ”ל האגודה לקידום התיירות, מנכ”ל ויו”ר ‘שכרתור’, סיו”ר התאחדות סוכני הנסיעות, ומבעלי משדי הנסיעות: הריטג’ טורס, אחים אברהמוף וגולדנטורס.

לפרטים והרשמה ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל: external@ariel.ac.il

מחיר מיוחד מובטח לסוכני נסיעות.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.