שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

מסימני ההתאוששות: בקרוב יפתח קורס הכשרת סוכני נסיעות

הקורס ייפתח ב-5 בספטמבר ויימשך כ-6 חודשים. מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות: "השילוב של חזרתו המטאורית של הענף לעבודה והתמורות בשוק יחסי העבודה בעקבות משבר הקורונה, הולידו צורך עצום אצל משרדי הנסיעות לכוח אדם איכותי ומקצועי"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קורס הכשרת סוכני נסיעות
סוכני נסיעות. צילום: shutterstock

אחרי הפסקה בת 3 שנים, התאחדות משרדי הנסיעות פותחת קורס הכשרת סוכני נסיעות ויועצי תיירות.

הקורס (מחזור חמישי) ייפתח ב-5 בספטמבר ויימשך כ-6 חודשים במסגרת משולבת של לימודים פרונטליים ולמידה מקוונת. במקביל, ההתאחדות מקדמת שיתופי פעולה עם מסגרות חינוכיות נוספות על מנת להזרים כ"א לענף התיירות המצוי בתנופה מחודשת.

בין הנושאים שיילמדו בקורס החדש: שירותי התיירות השונים, תוכנות התיירות, תעופה, מיומנויות שיווקיות ועוד. רשימת המרצים כוללת את מיטב המומחים ובכירי אנשי המקצוע.

מההתאחדות נמסר כי תסייע לשילוב הבוגרים במשרדי הנסיעות, החברים בהתאחדות. לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת סוכן נסיעות / יועץ תיירות וכרטיס סוכן של התאחדות משרדי הנסיעות. כמו כן, מעניק הקורס הכרה בנקודות זכות אקדמאיות לתואר BA בניהול תיירות ומלונאות במכללת כנרת, בהתאם לתנאי קבלה וקריטריונים שיוגדרו ע"י המכללה.

טלי לאופר, מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות: "השילוב של חזרתו המטאורית של הענף לעבודה והתמורות בשוק יחסי העבודה בעקבות משבר הקורונה, הולידו צורך עצום אצל משרדי הנסיעות לכוח אדם איכותי ומקצועי שיצטרף לשורות הענף ויעזור להצעיד אותו קדימה. הביקושים האדירים שקפצו מאפס למאה בno time מוכיחים שוב את מה שטענו מאז ומעולם: ענף הנסיעות הוא מנוע הצמיחה משמעותי של התיירות והכלכלה הישראלית כולה. פתיחת המחזור החמישי של קורס סוכני הנסיעות מאפשרת לנו להכשיר את דור ההמשך ברוח השינויים והקידמה לצורך בניית קריירה בענף המתחדש. ההתאחדות ממשיכה לשים לנגד עיניה כל יום את קידום צורכי הענף ואנו עומלים על יצירת מענה מקיף הן לגיוס מסיבי של כוח אדם, הן לביקוש הגובר מצד הלקוחות לסוכנים מקצועיים והן לחינוך דור העתיד של מילניאלס צעירים לאהבת התיירות על כל גווניה. עבורנו, יותר מכל, פתיחת הקורס ושיתופי הפעולה הרבים שאנו כבר מקדמים בהקשר זה מודיעים בכל תרועה לכל מי שהטילו ספק – ענף משרדי הנסיעות חי ובועט וכאן להישאר".

טלי לאופר
טלי לאופר. צילום: סיון פרג׳

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.