קו הטיסות החדש של ישראייר

חברת ישראייר הודיעה על חידוש קו התעופה שלה לאי טנריף. גיל סתיו: "לאחר הפסקת הטיסות לאי בגלל קרקוע מטוסי המקס של החברה הצ'כית, החלטנו למצוא פתרון ולייצר את הדרך המהירה ביותר להגיע לטנריף"

טנריף. צילום: 123rf

 

חברת התעופה ישראייר מחדשת את קו הטיסות שלה לאי טנריף שבספרד, עם עצירה של שעה בברצלונה לתדלוק (לא יורדים מהמטוס). כזכור הקו לאיים הופסק בעקבות קרקוע מטוסי ה-MAX בחודש מרץ האחרון.

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר מסר: "הביקוש לחופשות בטנריף גדול מאוד. לאחר הפסקת הטיסות לאי בגלל קרקוע מטוסי המקס של החברה הצ'כית, החלטנו למצוא פתרון ולייצר את הדרך המהירה ביותר להגיע לטנריף שהפכה להיות להיט של ממש, שיש בה אטרקציות לכל המשפחה. שילוב של חופי ים, נופים מגוונים ומזג אוויר נוח כל השנה. מקום מושלם לאותם אלו שמחפשים חופשה ארוכה יותר מקפיצה לסוף שבוע אבל לא ארוכה מדי, במחירים נמוכים לטיסות וחבילות נופש".

 

טנריף. צילום: יח"צ ישראייר

 

האי טנריף השוכן מול חופי מערב אפריקה ומהווה חלק מספרד. מדי שנה פוקדים אותו למעלה מחמישה מיליון תיירים, זהו האי הגדול ביותר מתוך שבעת האיים הקנריים המצויים באוקיינוס האטלנטי וגם המאוכלס ביותר. האי וולקני וסלעי יש בו הרי געש, יערות ירוקים, הרים, גבעות ומדבריות ובעיקר, מעל הכל חופים שאין שני להם.

הטיסות תצאנה פעם בשבוע מנתב"ג בכל יום שלישי החל מ- 26 לנובמבר. מחיר טיסה החל מ-539$ לאדם כולל מיסים ומחיר חבילה הכוללת מלון בדרגת 4 כוכבים לשבוע החל מ- 799$. משך הטיסה מישראל לטנריף כולל החניה בברצלונה כ-9 שעות וטיסת החזור היא כ- 8.5 שעות.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה