קפריסין, איטליה, סלובניה, מצרים, יוון ויפן מכינות הטבות מיוחדות לתיירים. מהן?

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
היום הצטרפה גם קפריסין לשורת המדינות המעודדות ומרגיעות את התיירים. איטליה, יפן, מצרים, יוון, סלובניה וצרפת מציעות מגוון הטבות לתיירים בחופשת הקיץ
סיכוי נמוך להידבק בטיסות
צילום: 123rf

ממשלת קפריסין, שהחליטה לפתוח את המדינה לתיירות בינלאומית ב-9 ביוני, הודיעה היום, כי היא נוקטת גם אמצעים ייחודיים להרגעת התיירים החוששים מהידבקות בקורונה.
קפריסין תכסה את כל העלויות של תייר, שיגיע לאי ויידבק בקורונה. בית חולים מיוחד ערוך לקליטת תיירים חולים וכן בית מלון מיוחד יעמוד לרשות בני משפחתם או מלוויהם. התיירים החולים יצטרכו לשלם רק עבור הנסיעה לשדה התעופה ועבור הטיסה חזרה לארצם.
כפי שפרסמנו, החל מ-9 ביוני יוכלו תיירים זרים ממדינות מסוימות, כולל ישראלים, להגיע לקפריסין, כשהם מצוידים בתעודת בריאות, ומ-20 ביוני יוכלו להגיע לאי השכן ללא כל מגבלות.
האי האיטלקי הגדול, סיציליה, היה הראשון, שנקט אמצעים לעידוד התיירות ביום שאחרי הקורונה, וכבר לפני כחודש רשות התיירות הסיציליאנית הודיעה, כפי שפרסמנו, כי היא תממן לכל תייר מחצית ממחיר הטיסה ושליש מעלות המלון, עד סוף 2020.
בהמשך לפרסום הראשוני שלנו, יפן הודיעה היום כי היא תקצה למטיילים הנחות ושוברים יומיים בשווי של 20,000 ין (כ-186 דולר) לבילוי חופשה או טיול ביפן. ההטבה מיועדת ליפנים ולתיירים זרים, שיזמינו חופשה באמצעות סוכנים יפניים או ישירות במלונות יפניים.
גם מצרים הודיעה השבוע, כי בשלושת החודשים הקרובים, כפי שפרסמנו זה מכבר, תוזיל את מחירי האגרה לתיירים וכן תעניק הנחה של 50% לכרטיסים למוזיאונים ואטרקציות תיירותיות.
יוון הודיעה כי היא ערוכה לפתיחת עונת התיירות וקוראת לתיירים ממדינות הבלקן, מהמדינות הבלטיות, מגרמניה, ומשכנותיה הים תיכוניות, קפריסין וישראל, להגיע לנופש ותפטור אותם מחובת בידוד ותסתפק בבדיקות מדגמיות לתיירים ‘מועדפים’ אלה.
מלבד ההצעה הנדיבה של רשות התיירות הסיציליאנית, ממשלת איטליה הודיעה שהיא מתכננת להעניק בחופשת הקיץ סובסידיה משפחתית של 500 אירו לבילוי חופשה במדינה.
כמו איטליה, גם סלובניה, שהחליטה על הפעלת ‘בועת תיירות’ ללא מגבלות עם שכנתה קרואטיה, מעודדת תיירות פנים במדינה ומציע שוברים בשווי של 200 אירו לבילוי חופשה במדינה בקיץ הקרוב במקום יציאה לחו”ל.
גם ממשלת צרפת החליטה לעודד חופשת פנים בעונת הקיץ ויצאה בקמפיין באמצעי התקשורת: “הקיץ אני מבקר בצרפת”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “קפריסין, איטליה, סלובניה, מצרים, יוון ויפן מכינות הטבות מיוחדות לתיירים. מהן?”

  1. הכל טוב ויפה, אבל ישראל הגיעה להישגים ולפני שממהרים להכניס תיירים, עדיף להחזיר את המשק במלואו לשגרה, ללא הגבלות דרקוניות, מלבד אלו שלא מכבידות, כמו מסכה וסבון. רק כשהמשק יחזור לעצמו לגמרי, תיירים ולא רק מסתננים, ירצו להגיע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.