קפריסין: 7 אנשים נפגעו משאיפת חומר רעיל בסמוך ללימסול

אורחי ועובדי מלון היוקרה AMARA שנפתח לא מכבר מזרחית ללימסול. פונו אתמול (חמישי) בשל הצטברות עשן ואדים רעילים. לדברי מפקד תחנת מכבי האש, עובדי המלון ערבבו בטעות חומרים כימים

לימוסול. צילום: shutterstock

מספר 1 בכל העולם שלמה Sixt
מכוניות כיבוי ואמבולנסים הוזעקו אתמול בשעות הבוקר (11.7.19) לבית המלון AMARA  שבעיירת הנופש Agios Tychonas שממזרח ללימסול, בעקבות הצטברות של אדים רעילים. דיווחים בכלי התקשורת בקפריסין סיפרו על 7 נפגעים מקרב עובדי בית המלון החדיש, שפונו לבית חולים. המפונים סובלים מפגיעה בכלי הנשימה.

כל אנשי הצוות והתיירים פונו מבית המלון מחשש להרעלה כתוצאה מהתפרצות אדים ועשן כימיים. מפקד תחנת מכבי האש מסר לאתר 'אין סייפרוס' שבדיקה העלתה כי עובדי בית המלון ערבבו בטעות חומרים כימיים לא תואמים בחדר המכונות של בריכת השחייה וכתוצאה מכך ארעה התפרצות של אדים ועשן, שהתבררו כרעילים.

עוד נמסר כי לאחר שהסכנה לאורחים ואנשי הצוות חלפה נבדקים אזורי בית המלון כדי לאפשר את המשך הפעלתו התקינה של בית המלון.

בית המלון AMARA המעוטר בחמישה כוכבים פתח שעריו באביב השנה. הוא מציע לאורחיו מסעדה בניצוחו של השף Nobu Matsuhisa שעוטר בכוכב מישלין ומסעדה נוספת של השף Giorgio Locatelli. שמסעדתו הלונדונית מחזיקה בכוכב מישלין. למלון חוף ים פרטי ומתחם ספא יוקרתי. כל 207 חדריו ויחידות האירוח שלו צופים אל הים. בית המלון שייך לרשת יוקרתית ושמה Stademos Hotels.

מחפשים מקומות מעניינים בקפריסין. צפו בהצעות של פספורט TV

נושאים שמוזכרים בידיעה