קרני: "השנה האחרונה עלתה לי בבריאות"

באסיפה של ההתאחדות המתקיימת בשעה זו אמר יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות, קובי קרני שהודיע כבר כי אינו מתכוון להמשיך בתפקידו: "יש ועד אבל ברגע האמת אני נמצא לבד ולא יכול להמשיך כך.... יאט"א מנסה כיום לבטל את זכות התגמול לסוכן"

אסיפת התאחדות סוכני הנסיעות הבוקר. צילום: פספורטניוז

האסיפה השנתית של התאחדות סוכני הנסיעות המתקיימת היום בתל אביב, עומדת בצל הודעתו הדרמטית של קובי קרני יו"ר התאחדות כי לא ימשיך בתפקיד היו"ר.

קרני אמר הבוקר בפתיחת האסיפה הכללית: "בעבודת היו"ר יש רמת אחריות שלא נתפסת. יאט״א מנסה כיום לבטל את זכות התגמול לסוכן, עם התפתחות מחירי האינטרנט, יתנו לכל אחד למכור, עוד כמה שנים החברות תגענה ללקוח ישירות. השנה האחרונה עלתה לי בבריאות, קשה עד מאוד. כל הסיפור עם הממונה על ההגבלים שאי אפשר לדבר בתוך ההתאחדות. יש וועד אבל ברגע האמת אני נמצא לבד ולא יכול להמשיך כך".

קרני הוסיף ואמר: "ההצעה של אל על לתגמול לא הוגנת, רבים אמרו הסכם מבייש ללכת לבית משפט. והיינו צריכים לקבל החלטות".

בין המשתתפים שהאזינו לדברי קרני , נצפו:  עפר חודרוב – דיזנהאוז עם בנו עודד; רונן קרסו – איסת'א; יעקב אמסלם – אמסלם טורס; יוני וקסמן – אופיר טורס; ארז שמול – תלמה, שזו הופעה היסטורית שלו באירוע של ההתאחדות; קרן רז אוחנה מנכ"לית איירתור, אסף גורן מנכ"ל איסת'א ישראל, איזי מדם מנכ"ל איזי טרוול, אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה, וכאמור קובי קרני, יו"ר ההתאחדות היוצא ובנו, יואב כנציג סיגנל טורס.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה