כצפוי: קובי קרני נבחר פה אחד להמשיך בתפקיד היו״ר. "אנחנו חשים אכזבה ענקית מהממשלה, התיירות לא מעניינת אותם״

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
התאחדות משרדי הנסיעות קיימה הבוקר את האסיפה הכללית השנתית בהשתתפות כ-100 נציגים של משרדי הנסיעות. קרני: ״דווקא בתקופה הזו, בה כל אחד דואג לעצמו, אנחנו זוכים לשיתוף פעולה מלא עם אל על וסניף ישראל. הם דאגו שנקבל את הכספים שמגיעים לנו וללקוחות שלנו וזה לא מובן מאליו"
קובי קרני ימשיך בתפקיד היו״ר. צילום: התאחדות סוכני הנסיעות
קובי קרני ימשיך בתפקיד היו״ר. צילום: התאחדות סוכני הנסיעות

על רקע המשבר החמור בתולדות הענף – התאחדות משרדי הנסיעות והתיירות קיימה הבוקר (ג') את האסיפה הכללית השנתית בהשתתפות כ-100 נציגים של משרדי הנסיעות החברים בהתאחדות.

בין המשתתפים: אחישי גל, רונן קרסו (איסתא), עופר חודורוב, עודד חודורוב, חני סובול (דיזנהאוז), יעקב אמסלם, אייל אביגדור (אמסלם טורס), אפרים קרמר (אשת טורס), יפה וקסמן (אופיר טורס), ירום ודיש, גל גרשון (אל על), זיו רוזן (גוליבר), אבישי כהן (אמדאוס), עידית פדן (אופקים), דודי גוטמן (קשרי תעופה), אמנון מלכא (מונה טורס), אורן כהן מגורי (השטיח מעופף), ג'אפר עפיפי (נאזרין), איריס מאור (תלמה), ראשי ההתאחדות – קובי קרני – יושב הראש ובעלי סיגנל טורס, איזי מאדם – יו"ר ש.ע.ל ובעלי איזי טרוול אשר ניהל את האסיפה, טלי לאופר – מנכ"לית ההתאחדות, חברי וועד ההתאחדות ועוד נציגים מלמעלה מ-50 משרדי נסיעות.
במהלך האסיפה אושרו הדוחות הכספיים לשנת 2020 ותקציב ההתאחדות לשנת 2022 ונבחרו בעלי התפקידים הבאים:
קובי קרני נבחר פה אחד להמשך לכהונה נוספת כיו"ר ההתאחדות.
6 חברי ועד ארצי נבחרו לתקופה של שנה אחת עד שנת 2022: אלי ברגמן, דניאלה הורוביץ, יוני וקסמן, עודד חודורוב, רוני נוסבאום, שלומי חליבנר.
5 חברי ועד מהמחוזות נבחרו לתקופה של שנתיים עד שנת 2023: אייל אביגדור, אמנון מלכא, יוסי סליקטר, סער פוקס צוויק, רונן קרסו.
קובי קרני היו״ר,  ציין בפתח הישיבה כי ההתאחדות ממשיכה לבחון הגשת עתירה לבג"צ שמטפלת באפליה של התיירות היוצאת ופגיעה בזכויות יסוד ונשא דברים תקיפים נגד מדיניות הממשלה: "אנחנו חשים אכזבה ענקית מהממשלה. התיירות לא מעניינת אותם. יש אמירה של אנשים במשרד האוצר שאומרים "תסגרו את העסקים, כשענף התיירות יחזור לעצמו, תפתחו עסקים חדשים." אנחנו מנסים לשווא להסביר להם שלא ככה זה עובד אבל לשווא. בממשלה הקודמת שר האוצר כפה את דעתו על אגף התקציבים וזכינו ליחס אחר. זה הרבה מאוד בזכותם של האנשים שיושבים פה. יש הסטוריה במשרד התיירות שהם לא מטפלים בתיירות יוצאת, רק נכנסת אבל כשמגיע שר התיירות האוסטרי או היווני השר ואנשיו הם הראשונים שמגיעים להצטלם איתו בנתב"ג. כאילו הוא לא בא בשביל לקדם את התיירות היוצאת מישראל אליו למדינה."

קובי קרני ציין בדבריו גם את שיתוף הפעולה החם עם סניף ישראל של אל על בניהולו של ירום ודיש: "דווקא בתקופה הזו, בה כל אחד דואג לעצמו, אנחנו זוכים לשיתוף פעולה מלא עם אל על וסניף ישראל. הם דאגו שנקבל את הכספים שמגיעים לנו וללקוחות שלנו וזה לא מובן מאליו."
בסיום דבריו הודה קרני לטלי לאופר המנכ"לית על פועלה הנמרץ והבלתי מתפשר מסביב לשעון למען הענף ולחברי הוועד על התמיכה הגדולה והרוח הגבית שלהם לפעולות ההתאחדות.
טלי לאופר הציגה בפני הנוכחים בין היתר סקירה על פעילותה של ההתאחדות מול כל מקבלי ההחלטות בכנסת ובממשלה האמונים על הטיפול במשבר הקורונה והשלכותיו על חברי ההתאחדות, ואת סטטוס הפעולות של ההתאחדות בנושאי המאבק על הענף. לאופר פירטה את ההבטחות לסיוע מצד משרד רוה"מ, משרד התיירות, וועדת הכספים וועדת הכלכלה אך ביקרה חריפות את אי הוצאת ההבטחות מהכח לפועל. במסגרת יעדי ההתאחדות לשנה הקרובה הודגשו הסדרת הקשר עם משרד התיירות, חיזוק מעמדו של סוכן הנסיעות בעידן הקורונה וחיזוק הקשר עם הסוכנים באמצעות הפיכת ש.ע.ל לביתם של סוכני הנסיעות.
במהלך האסיפה למרות המצב הקשה בו שרוי הענף, חיזקו החברים, תמכו והחמיאו להתאחדות על פועלה בשנה שחלפה.

כ-100 משרדי נסיעות נטלו חלק באסיפה השנתית של התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות. צילום: התאחדות
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.