יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות: “פרנסתם של אלפי משפחות בין שמיים לארץ”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קובי קרני פנה היום לשרי האוצר, התחבורה, התיירות והרווחה בבקשה להארכת החל"ת לעובדי ענף התיירות. קרני: "ענף התיירות נמצא כבר ארבעה חודשים בהשבתת פעילות מוחלטת"
התאחדות סוכני נסיעות
קובי קרני. צילום: חן גלילי

קובי קרני, יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות פנה היום (ג’), במכתב לשרים השונים בקריאה דחופה להארכת החל”ת לעובדי ענף התיירות, משרדי הנסיעות ומארגני התיירות.
קרני פנה לשר האוצר, ישראל כץ, שרת התחבורה מירי רגב, שר התיירות, אסף זמיר, שר העבודה והרווחה איציק שמולי, וכתב בין השאר: “המשבר הינו המשבר החמור ביותר שידע ענף התיירות מימיו. הענף נמצא כבר ארבעה חודשים בהשבתת פעילות מוחלטת”.
עוד מציין יו”ר ההתאחדות כי: “לאחרונה הכריז ראש הממשלה כי מועד פתיחת השמים המסמנת רק את תחילת החזרה לפעילות של ענף התיירות, צפויה להתרחש לכל המוקדם ב-1.8. המשמעות המיידית היא כי עד אז, תלויים עובדי הענף, ופרנסת אלפי משפחותיהם בין שמיים לארץ בחוסר וודאות מוחלט ובסכנה מוחשית לאובדן פרנסתם”.
קרני מבקש: “אני פונה אליכם בקריאה דחופה לעזרה על מנת שעובדי הענף, פרנסת משפחותיהם, והעסקים התלויים בהם, המושבתים כתוצאה מהחלטות הממשלה (גם אם מוצדקות), לא יופקרו על ידי המדינה וכי יינתן על ידכם מענה מידי ודחוף באופן של הבטחת המשך החל”ת עד לחזרה לפעילות. אני קורא לכם לסייע ולתת מענה בהול בהתקנת הוראת שעה מיידית לפני תום החודש שמשמעה הבטחת המשך החל”ת של עובדי הענף עד לחזרה לפעילות”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

7 מחשבות על “יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות: “פרנסתם של אלפי משפחות בין שמיים לארץ””

 1. מירי קפון

  תפתחו את השמים תחזירו את כדור הארץ את המדינה לשפיות אנשים יתחילו לחפש לגמור חייהם עדיף מאשר לרעוב ברעב ולומר לילדים שלהם לא זה בלתי אפשרי, הבושה, העליבות, הדוחק, הלחץ העוני, האני שפתאום אנחנו כלום, בועה מנופצת, אנחנו שלדי אדם, אתם יושבים על משכורות מנופחות, מאיפה החוצפה להתעלל כך בבני אדם אנשים כמונו וכמוכם השואפים למעט שקט ביום יום להתפרנס להביא הביתה את השקל ולחיו בכבוד, אתם רומסים ורמסתם את הכבוד לאנשים. במלחמות היינו גאים בעצמנו היום מחלה הקיימת בכל חלקי תבל מאז ומתמיד העולם היה עם מחלות. די מספיק עם ההפחדות שלכם. תפנימו מי שחולה חולה יש בתי חולים לזה יש מערכת בריאות. תחזירו את כל המשק לחיים שלמים ומגוונים עשירי מעש ותעסוקה כפי שהיה קודם לכם. השתגעתם.

 2. אנדראה

  אני מסכימה צריך לפתוח את.השמים כדי ש תוכלו לחזור,לעבודה בעלי הוא כבר 4 חודשיים בבית לא עובד הוא רוצה לפרנס את המשפחה ו ליחידות לא למות מי רעב או ליהות חולה אתם מקבלים הרבה כסף ו חיים טובים אנחנו לא בושה

 3. אגמון אסתי

  מילים מילים מילים ורק מילים
  ברגע שיפתחו את השמים ומדינת ישראל תהיה פתוחה בפני תיירים וישראלים יוכלו לטוס ,ביום בו אראה שוב את החבר’ה במשרד,ו’אפגוש’את המקלדת והמחשב,וברגע שאקבל משכורת אחרי 4 חודשים אז אדע שחזרנו לשגרה!היום אני חיה מהביטוח הלאומי,אבל זה לא מספיק לחובות.ומה יותר טוב מלקבל משכורת מאשר לחיות על קצבה מהביטוח הלאומי?

 4. תפתחו את השמים .
  ען ההגבלות הרצויות זה הרבה יותר בטוח מהופעות וחתונות

 5. ארחה גולדה זהבה

  ממש נכון
  תיפתחו את השמיים תעשו בדיקה בשדה 10 דקות תשובה .תפסיקו לאמלל ממשפחות כולם עם לחץ דם כולם חולים ימותו יותר מקורונה המדומה

 6. הכל פוליטי חייבים ללחוץ לפתיחת השמיים. אין כמעט חולים קשרים ומונשמים בקושי ואפס מתים. סתם פוליטיקה קטנה ועלובה .

 7. יהודה נתנזון

  אני מציע וממליץ לקובי קרני ולא מהיום
  לדבר בשם עצמו ובשם משרדו סיגנל טורס בלבד .
  קובי לא ראוי כלל לדבר בשם ציבור סוכני הנסיעות
  אשר אני נמנה עליו למעלה מ 35 שנה .

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.