רוזנברג לבכירי אל על: “עד שנכנס כבעלי שליטה מצפים שתפעלו בצורה אחראית ושקולה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת "כנפי נשרים ותעופה" של אלי רוזנברג, בעל השליטה העתידי של אל על להנהלת החברה: "מיד עם קבלת היתר השליטה, 'כנפי נשרים תעופה' תפעל ליישם את החלפת השליטה באל על ובין היתר תפעל למנות נציגים מטעמה כחברי דירקטוריון חדשים באל על"
אלי רוזנברג צפוי להזרים לאל על כ-50-70 מיליון דולר נוספים
אלי רוזנברג, הבעלים החדש של אל על. צילום: בן חורין אלכסנדרוביץ

חברת “כנפי נשרים תעופה” של איש העסקים אלי רוזנברג שרכש את השליטה באל על, שיגרה מכתב ליו”ר דירקטוריון אל על, יהודה לוי, ולמנכ”ל, גונן אוסישקין, ובו מובהר כי בימים הקרובים “כנפי נשרים תעופה” צפויה לקבל את היתר השליטה מהמדינה, בהתאם להמלצת רשות החברות הממשלתיות.

כך כותב עו”ד עדי זלצמן לאל על בשם רוזנברג: “מיד עם קבלת היתר השליטה כאמור, ‘כנפי נשרים תעופה’ תפעל ליישם את החלפת השליטה באל על ובין היתר,  תפעל למנות נציגים מטעמה כחברי דירקטוריון חדשים באל על. אנו מצפים כי דירקטוריון אל על המכהן ישתף פעולה באופן מלא עם האמור ויפעל לשם כך במלוא המהירות וביעילות  הנדרשת. כי טובת אל על הינה שהחלפת השליטה תבוצע במהירות המרבית”.

עוד מובהר במכתב לבכירי אל על, “אנו מצפים כי עד ש’כנפי נשרים תעופה’ תיכנס לפעול כבעלת השליטה דה-פקטו באל על, דירקטוריון והנהלת אל על יפעלו בצורה אחראית ושקולה וישתמשו בכספי החברה רק במהלך העסקים הרגיל, ללא ביצוע תשלומים למי שכבר אינם בעלי השליטה באל על או מי מטעמם או ביצוע תשלומים ו/או יצירת הוצאות הכרחיים עד להעברת השליטה בפועל”.

מנכל אל על
בעל השליטה החדש מצפה ממנו לנהוג באחריות. גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על הנוכחי. צילום: סיון פרג’||

עוד נכתב, “‘כנפי נשרים תעופה’ סמוכה ובטוחה כי בפרוש השנה החדשה ומשהושלמה ההנפקה לציבור ותוצאותיה פורסמו, נדע כולנו לשים מאחור את ממחלקות העבר ולהתרכז בטובת אל על ובהבטחת עתידה, למען בעלי מניותיה, עובדיה וציבור לקוחותיה הנאמן”.

מאז פרסום תוצאות ההנפקה בודק הצוות הניהולי של “כנפי נשרים תעופה” מספר מועמדים בעלי ניסיון ורקע בתחום הפיננסים, המשפטים, הביטחון והתעופה למילוי תפקיד דירקטור בחברת אל על.

מ”כנפי נשרים תעופה” נמסר: “בהמשך להודעתנו כי לאחר שנהפוך לבעלי השליטה בחברת אל על ימונה השליח לשעבר למזה״ת של הממשל האמריקאי, ג׳ייסון גרינבלט, כחבר דירקטוריון”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 מחשבות על “רוזנברג לבכירי אל על: “עד שנכנס כבעלי שליטה מצפים שתפעלו בצורה אחראית ושקולה””

 1. המודיע

  רוזמברג תרים יד ימין ותנפנף לכסף לשלום
  הלך הכסף הלך
  עף מהחלון

 2. דני שדה

  מאז שרוזנברג הודיע על כוונתו לרכוש את השליטה בחברת אל על, מתפרסמת התמונה הזו של בחור הישיבה. השאלה היא מדוע עד כה הוא לא הופיע בציבור ולא ענה ישירות על שאלות של כתבים אלא הסתפק ובהעברת מידע דרך אנשי יחסי ציבור שממחזרים כל הזמן את אותה תמונה ואותם חומרים תוך עשיית מניפולציות מביכות.

 3. מירי קפון

  אם לטוס רק אל על, בהצלחה, בהצלחה, בהצלחה. שאפו ענק.
  חתימה טובה.

 4. עובד יקר עובד חביב

  להעיף את הדרקטוריון ואת ההנהלה במיידית. כל דקה שהם בתפקיד היא דקה מיותרת ובלתי מנוצלת. הגיע הזמן לדם חדש ולחזור לטוס במלוא הכח.

 5. מאחל הרבה הצלחה לרוזנברג ומקווה שלא יחזור על טעויות ויסגור את הטיסות בשבת שהיא מקור הברכה ובזכות זה תהיה ברכה שרויה במעשי ידיו, אמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה