רויאל קריביאן מזהירה: ירידה של כ-5%-10% ברווחיות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה צופה כי רווחיה לשנת 2020 יפגעו בשל נגיף הקורונה, ומעדכנת כי חלה ירידה גם בהזמנות להפלגות ליעדים אחרים. אתמול פרסמה "קרניבל קרוזס" הודעה ולפיה למגפת הקורונה תהיה "השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות שלא נצפו כאשר פורסמה תחזית הרווחים הראשונה של החברה

 

ענקית הקרוזים רויאל קריביאן ביטלה עד עתה 18 משטים בדרום מזרח אסיה ושינתה נתיבי שייט אחרים בשל האיום המתמשך של נגיף הקורונה. בהודעה שפרסמה החברה היא מזהירה כי רווחיה לשנת 2020 יפגעו. עוד ציינה החברה שחלה ירידה משמעותית בהזמנות באסיה, אך לא רק לשם אלא גם להפלגות ליעדים אחרים.

רויאל קריביאן מציינת שמשמעותן של 18 ההפלגות שבוטלו יהיה ירידה ברווחיות לשנה מלאה בשיעור של 65 סנט למניה. החברה ציינה עוד שביטול כל הפלגות הנותרות שלה באסיה עד סוף אפריל, יפחית את הרווחים למניה בכ-55 סנט נוספים בשנת 2020. 

כאשר פורסם הדוח הכספי שלה ל-2019 העריכה רויאל קריביאן את הרווח השנתי למניה בשיעור של בין 10.40 דולר ארה”ב ל-10.70 דולר. המשמעות היא שהצפי הוא לירידה של בין כ-5 לכ-10 אחוזים ברווחיות. בעקבות פרסום ההודעה ירדה מניית רויאל קריביאן ב-2.7%.

אתמול פרסמה חברת קרניבל הודעה ולפיה למגפת הקורונה תהיה “השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות שלא נצפו כאשר פורסמה תחזית הרווחים של החברה לשנת 2020“. לפי קרניבל ביטול הפלגותיה עד סוף אפריל ישפיע על הביצועים הפיננסיים של שנת 2020 בשיעור של בין 0.55 דולר ל-0.65 דולר למניה. 

בינתיים נוסעיה של אוניית הקרוז ווסטדאם הולנד-אמריקה החלו לרדת מספינתם בסיהנוקוויל שבקמבודיה וזאת לאחר שנאסר על כניסתה למספר נמלים בארבע מדינות. על הספינה אין נשאי קורונה.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה