רוק אנד רול במלונות פתאל

פסטיבל פתאל רוק יתקיים בחודש מרץ 2020 באילת, בהשתתפות האומנים וכוכבי הרוק המובילים בישראל: ירמי קפלן, שלום חנוך יארח את אביב גפן ואת נינט טייב, מוש בן ארי ואריאל זילבר, להקת אטרף יארחו את פבלו רוזנברג, הפרויקט של עידן רייכל ויהודה פוליקר

פתאל רוק 2020. צילום: 123rf

רשת מלונות פתאל תקיים בפעם השמינית ברציפות את 'פסטיבל פתאל רוק' באילת, שבמהלכו יתקיימו מופעים של האומנים ושל כוכבי הרוק הגדולים בישראל.

השנה יופיעו בפסטיבל: עילי בוטנר וילדי החוץ שיארחו את ירמי קפלן, שלום חנוך שיארח את אביב גפן ונינט טייב, מוש בן ארי יחד עם אריאל זילבר, להקת אטרף יארחו את פבלו רוזנברג, הפרויקט של עידן רייכל שיופיעו לראשונה בפסטיבל, ויהודה פוליקר.

הפסטיבל, יתקיים במשך שלושה ימים במהלך חודש מרץ (14-12 במרץ, יום חמישי עד מוצאי שבת), ב'ארמונות הרודס' באילת. המופעים כולם יתקיימו באולם הפביליון.

האירוע של רשת פתאל מוערך השנה בהשקעה של כ-4 מיליון שקלים, והוא יתקיים לצד מופעים נוספים ופעילויות הבידור השוטפות בבתי המלון לאורך כל השנה.

אביה מזרחי-מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל בישראל: "כמיטב המסורת דאגנו להביא את מיטב האומנים ולהעניק לאורחי הפסטיבל חוויה מרגשת ועוצמתית. השנה בחירת האומנים נעשתה בהתאם לבקשות הקהל עם תמהיל שמציג שילובים מעניינים וייחודיים של הופעות. מדובר באומנים האהובים והטובים בישראל ובהופעות שיספקו חוויה חד-פעמית לאורחים".

המלונות המשתתפים בפסטיבל:
הרודס פאלאס (על בסיס א. בוקר), הרודס בוטיק (על בסיס א. בוקר), מג'יק פאלאס (על בסיס חצי פנסיון), לאונרדו רויאל ריזורט (על בסיס א. בוקר), לאונרדו פלאזה (על בסיס חצי פנסיון).

המחיר לחבילת אירוח לחברי מועדון שמיים: החל מ-3,590 שקל לזוג, ל-2 לילות על בסיס לינה וארוחת בוקר.

ההרשמה לפסטיבל תיפתח ב-17.12.19 והיא מיועדת לחברי מועדון פתאל וחברים ולמצטרפים חדשים.

נושאים שמוזכרים בידיעה