ריץ קרלטון: אוניית היוקרה הראשונה תצא לים בפברואר

בנייתה של אוניית הבוטיק המפוארת של Ritz-Carlton Yacht Collection, מותג המלונאות היוקרתי של תאגיד מריוט, נמשכת בימים אלה והחברה כבר הזמינה אונייה אחות נוספת

צילום תדמית: Ritz-Carlton Yacht Collection

לקראת השלמת בנייתה של Azora, אוניית היוקרה המפוארת הראשונה של המותג Ritz-Carlton Yacht Collection מבית ריץ קרלטון, מותג המלונאות היוקרתי של תאגיד המלונאות הגדול בעולם, מריוט, הודיעה חברת השייט על הזמנתה של אונייה נוספת באותו דגם.

האונייה הראשונה, שנבנית בימים אלה במספנת H.J. Barreras בעיר ויגו בספרד, תצא לים בחודש פברואר הקרוב, ואחותה התאומה תיבנה בהמשך ואמורה להימסר לחברת השייט בשנת 2021.

אוניית הבוטיק היוקרתית, Azora, כמו גם אחותה התאומה, יכולה לארח 298 נוסעים ב-149 סוויטות מפוארות, והשייט על סיפונה יתנהל בשיטת 'הכל כלול': פעילויות פנאי, בידור, משקאות, אוכל במסעדת שף, טיפולי ספא וסיורי חוף.

ה'Azora' תשוט במסלולים בים התיכון, בצפון אירופה, בקריביים, באמריקה הלטינית, בקנדה ובצפון מזרח ארצות הברית, עפ"י התאמה לעונות השונות, וההפלגות תימשכנה בין 7 ל-10 ימים.

דאלאס פרותרו, מנכ"ל Ritz-Carlton Yacht Collection, אמר: "אנחנו מצפים לצאת לים, נרגשים להגדיל את הצי של החברה ולהמשיך את השותפות שלנו עם מספנת בארראס".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה