רמי לוי לנאמן אי.די.בי: "אני זכיתי בהליך רכישת ישראייר. אפנה לביהמ"ש"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נמשכת סאגת מכירת ישראייר והפעם, עורך דינו של רמי לוי, המאיים לפנות לערכאות משפטיות, מסביר: "חרף זכייתה של החברה בהליך לרכישת ישראייר, תוך הפרת עיקרון השוויון, ולתמיהתה של החברה, חברות אחרות החליטו לפעול שלא בדרך הנאותה ובתום לב"
רמי לוי ואורי סירקיס. צילום מתוך דף הפייסבוק של סירקיס

הסאגה המשפטית סביב מכירת ישראייר עומדת להתחיל.

איש העסקים והמרכולים, רמי לוי, מאיים לפנות לערכאות משפטיות. לוי מבסס את איומו זה בכך שעו"ד אופיר נאור, הנאמן המיוחד של אי.די.בי פיתוח, המליץ עליו תחילה בפני בית המשפט כרוכש מבחינתו של חברת ישראייר.

עו"ד תמיר יניב, המייצג את חברת בי.ג'י.איי השקעות שבשליטת לוי, דרכה לוי מציע לרכוש את ישראייר, אומר על הצעתו של לוי: "נספחיה, וההבהרה הנלווית לה, נבחרה על ידי הנאמן כהצעה הזוכה והטובה ביותר לרכישת חברת ישראייר ובהתאם ההצעה הוגשה לאישורו של בית המשפט המחוזי בת"א".

עוד מוסיף עוה"ד יניב, "חרף זכייתה של החברה בהליך לרכישת ישראייר, תוך הפרת עיקרון השוויון ולתמיהתה של החברה, חברות אחרות, החליטו לפעול שלא בדרך הנאותה ובתום לב החליטו להגיש לנאמן הצעות משופרת שלא במועדים שנקבעו על ידי הנאמן. התנהלות זו פגעה בחברה, שהצעתה נחשפה לעיני כל ואפשרה לצדדים אחרים לכלכל את צעדיהם באופן שלא התאפשר לחברה. להפתעתה של החברה, ביום 10 בדצמבר 2020 החליט הנאמן, על אף הפגיעה הברורה בזכויותיה של החברה, כי תינתן למציעים האפשרות להציע הצעה לרכישתה של ישראייר עד ליום 14 בדצמבר 2020 בשעה 12:00. החברה אשר התנהלה לאורך כל הדרך בהתאם לכללי ההליך ובהתאם להוראות הנאמן, סבורה כי לאחר זכייתה של החברה, בהתאם להודעתו של הנאמן ובקשתו מול בית המשפט וכן בהתאם להודעות שהוצאו מטעמו באתר המאיה".

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.